Lásku našla v Anatomii života

Nová naděje

Z Anatomie života do Ordinace v růžové zahradě. Ester Geislerová (37) putuje ze seriálu do seriálu, je o ni zájem. Teď zrovna ji budeme vídat na placeném kanálu Voyo, kam se Ordinace k nelibosti mnohých diváků přestěhovala.

Hraje Čechoameričanku Pavlu Kratochvil, která se nečekaně objeví a způsobí pozdvižení v kamenické nemocnici, kde její manžel, lékař Vojtěch Kratochvíl, chodí se zdravotní sestřičkou.

Dvě miminka

Ani skutečnému životu Ester Geislerové se nevyhýbají bolestné propady. S manželem, filmovým architektem Janem Kadlecem (45), se po osmi letech rozvedla, dvojčata Jana Etiena a Miu Rosu (16) mají ve střídavé péči. „S mým exmanželem už delší dobu po ne moc dobrých začátcích dobře komunikujeme, vídáme se, zajdeme občas na oběd,“ svěřuje se oblíbená herečka.

Dvojčata se jí narodila už v jedenadvaceti, kdy studovala první ročník Akademie výtvarných umění, a tak školu na dva roky přerušila. „Byla jsem fakt vyřízená. Dlouho jsem kojila, musela jsem se plně ponořit do péče o děti,“ vzpomíná na náročné období.

Láska z práce

Proč se jí rozpadlo manželství? „Udržet vztah je práce a my chceme všechno rychle a hladce. Tak to ale nefunguje,“ míní dcera malířky a japanologa. Má pocit, že s bývalým manželem byli každý jiný, což je nakonec rozdělilo. Nebojí se prozradit ani fakt, že je zamilovaná, a to do divadelního herce Martina Hronského Krupy (26).

Seznámili se během natáčení Anatomie života, kde mladík hrál jednoho ze záchranářů. Hned si porozuměli. Šestnáctiletá dvojčata matčinu novou lásku přijala. „Mám skvělé děti, přejí mi to,“ libuje si Ester.

A co svatba?

Fešák Krupa pochází z Čeladné v Beskydech, vystudoval v Ostravě konzervatoř a v Praze alternativní a loutkové divadlo na DAMU. „Skvělý casting Anatomie života. Tak dík,“ děkuje šťastná Ester těm, kdo vybírali herce do zmíněného seriálu. Jedenáctiletý věkový rozdíl není překážkou: Když se ukázali na festivalu v Karlových Varech, vypadali jako vrstevníci.

A herečka naznačila, že na dítě by si ještě troufla. Možná i na svatbu. Sice říká: „Že bych se za každou cenu potřebovala provdat a nosit na ruce snubní prsten, to fakt ne,“ ale kdyby před ní mladík poklekl a požádal ji o ruku, třeba by mluvila jinak.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden