Můj kousek štěstí

Lásku našla v Ulici?

Jiskření s kolegou

Se vztahy to neměla snadné, teď se snad ale blýská na lepší časy. „Chtěla bych ještě potkat fajn chlapa,“ svěřila se nedávno v jednom rozhovoru Ilona Svobodová (63) a vypadá to, že nyní může slavit.

Povídá se totiž, že hvězda seriálu Ulice už není sama. Však už bylo načase. Osud jí připravil kruté rány. Nejprve jí zemřel milovaný manžel, skladatel Petr Skoumal (†76), loni ze stejného důvodu přišla i o další životní lásku, architekta Petra (†64). Každý by herečce další velkou lásku přál a ona jí nejspíš šla naproti.

Spekulovalo se o románku s Rostislavem Novákem, ten je ale ženatý.

Utajili to?

Před padesátkou si nechala vytetovat na hruď ptáky v rozletu. Přesně taková totiž je i ona – neustále hledá a poznává. Proto i její okolí věřilo, že si muže brzy najde.

Nějakou dobu se povídalo, že prožila krátký, ale intenzivní románek s Miroslavem Hanušem (60), s nímž hraje v Ulici. Nic se ale nepotvrdilo.

Možná proto, že Hanuš je ženatý, a tak se mohli snažit vše před zraky veřejnosti ututlat. V každém případě je možné, že právě v nekonečném seriálu nového muže našla.

Mladší?

Někteří lidé ji spojují s Rostislavem Novákem st. (74), který v nekonečném seriálu také hraje. Herec v minulosti porazil závislost na alkoholu a podle mnohých ukázal silnou vůli, která Svobodové vždy imponovala.

Ovšem zda až do té míry, že by vytvořili nový pár, to je zatím otázka. Pokud v životě Svobodové skutečně je nový muž, zatím je zřejmě vztah až příliš křehký na to, aby se s ním chlubila. U energické herečky si ale můžeme tipnout, že nový muž může být i výrazně mladší než ona.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden