Laufer si kvůli manželce prochází peklem

Před pár dny se zhroutil svět úspěšnému herci a zpěvákovi Josefu Lauferovi (76). Jeho manželku, známou kostýmní výtvarnici Irenu Greifovou (77) totiž nedávno museli okamžitě odvézt do nemocnice. Tou dobou ale nikdo zatím netušil proč.

Teď se ale ukázalo, že jde o velmi vážné a vzácné onemocnění! Sám zpěvák se z diagnózy podle blízkých málem zhroutil. Jakou chorobou trpí jeho žena? A proč se v jednu chvíli ocitla blízko smrti?

Syndrom toxického šoku je pro mnohé smrtelný

Podle informací, které poskytli přátelé manželského páru, je více než jisté, že lékaři Greifové diagnostikovali syndrom toxického šoku. „Tohle dokázalo přežít jen velmi málo lidí,“ uvedl naprosto zničený Laufer, který vůbec neví, co si se zdravotním stavem své manželky počít. „Víte, já svou manželku strašně miluji. Vůbec nevím, co bych si bez ní počal,“ posteskl si zoufalý herec. U lůžka své milované ženy tak tráví každou možnou volnou chvilku. Jak dlouho si ale v nemocnici poleží, nikdo neví. A může svou diagnózu vůbec přežít?

U lůžka manželky tráví každou volnou chvíli.

Zemře, nebo bude žít?

V tuto chvíli jsou její možnosti velmi omezené. Šance, že bude ještě žít normálním životem jsou zhruba padesát na padesát. „Podle našich informací visí její život pouze na přístrojích a musel by se stát zázrak, aby tělo nad vážnou nemocí vyhrálo,“ uvedl jeden z tuzemských deníků. Nadcházejících několik dnů má prý rozhodnout o tom, zdali se Greifová uzdraví, nebo zůstane odkázaná na přístroje. Kdy si Josef Laufer bude moct oddychnout a zdali vůbec, nikdo neví. Jasné ale je, že pokud se manželka uzdraví, už pro ni ani jejího manžela nebude lehké dostat se zpět do normálního života.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden