Legendární herečka si neodpírala ani milostné avantýry

Když jako malá utekla k cirkusu, dostala doma pěkně vynadáno. Ovšem když si v pouhých čtyřech letech zapálila svou první cigaretu, s rodiči to ani nehnulo.

Báječná Helena Růžičková dokázala dodat sebedůvěru ženám, které měly nějaké to kilo navíc, a ještě nás všechny uměla rozesmát. A co je ještě překvapivější, navzdory své váze dokázala spoustě mužů pobláznit hlavy.

Málokterá z českých hereček vzbuzovala u lidí tak protichůdné pocity jako Helena Růžičková. Zatímco jedni její humor obdivovali, jiní ji považovali za příliš „lidovou“. Ostatně, sama se za to nestyděla. Odjakživa měla pěkně proříznutou pusu, k čemuž prý byla vedená již od malinka.

Všechno, co se děje, má nějaký důvod

Legendární herečka se narodila v Praze 13. června 1936 ve 13 hodin a 35 minut jako Helena Málková a toto magické datum prý měla moc ráda. O tom, že nic není náhoda, svědčí i fakt, že když sečtete tato čísla dohromady, dají dvojku stejně jako datum jejího úmrtí, 4. ledna 2004. „Všechno, co se děje, má nějaký důvod,“ říkávala nepřehlédnutelná žena, kterou kromě

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře