Můj čas na kafíčko

Legendární Karel Gott navždy zůstane její osudovou láskou

Můj čas na kafíčko

Svému milovanému manželovi Karlovi se snažila dělat život krásnější. Oddaně o něj pečovala až do konce a nikdy na něj nezapomene.

Pro něj to byla láska na první pohled, ona se zamilovávala postupně. Nakonec ale společně strávili mnoho let a velkou lásku Ivany (47) a Karla Gottových (†80) ukončil až zpěvákův smutný odchod.

Za pár měsíců to budou již čtyři roky, co odešel na věčný odpočinek milovaný manžel Ivany Gottové (47), legendární hudebník Karel Gott (†80). S tím strávila mnoho krásných let, a je jasné, že na něj do konce života nezapomene.

Koneckonců jí ho denně připomínají dvě krásné dcery, které společně přivedli na svět, Charlotte Ella (17) a Nelly Sofie (15). Právě těm se snaží Ivana Gottová věnovat veškerý svůj čas a vychovat z nich stejně sebevědomé a úspěšné ženy, jako je ona sama. Rodina pro ni

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden