Lejla Abbasová: Děti psychicky nezvládá

Moderátorka Lejla Abbasová zjišťuje, že čtyři děti na krku jsou na ni příliš. Jak to řeší? Nechala je doma a utekla do hotelu! Jak se zdá, moderátorka Lejla Abbasová už neoplývá takovým nadšením z mateřtví, jako když měla "pouhé" dvě ratolesti.

Syna ze vztahu se zpěvákem Michaelem Kocábem (64), Davida a dceru Iman, kterou má s tureckým podnikatelem Volkanem Kaynakem. Dvojčátka Teo a Ben, která se narodila letos v létě, jí ještě spolu s roční dcerkou Iman teď dávají pořádně zabrat.

Lejla neví, co dřív! „Základní věci stíhám, jinak ne. Roční dítě všichni řeší samostatně a já mám k tomu ještě dvojčata, která když kojím, tak nemám volné ruce,“ uvedla jeden z mnoha problémů, kterým musí s dvojčaty čelit.

Necelé tři měsíce po porodu to dašlo tak daleko, že musela utéct na hotel! Pozvala si paní, která jí měla s dětmi alespoň pomoci. Lejla to ale ani tak nevydržela a musela utéct na hotel, jinak by jí nejspíš trefil šlak.

"Tři čtvrtě hodiny jsme spolu běhaly jen kolem dětí a snažily se je uklidnit. Nakonec jsem se zmohla na – promiňte, chápu vás a na shledanou!“ popsala s tím, že odjela na hotel, kde se hodlala konečně vyspat.

Právě nedostatek spánku je prý to, co jí nejvíce chybí. „Psala jsem jim, jestli můžu přijít už ráno, abych se po dopoledních procedurách mohla jenom převalovat v posteli," dodala. Před svými dětmi ale neuteče.

Druhý den už musela zase dělat vzornou mámu. To, co si naložila na svá bedra, Lejla holt bude muset zvládnout. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden