Lejla Abbasová: Šlápla opět vedle ve výběru partnera?

Miminko si naplánovala

Přestože se čokoládová kráska LEJLA ABBASOVÁ (37) již léta angažuje v charitě a pomáhá potřebným, sama si, jak se zdá, příliš pomoct nemůže. Tedy alespoň co se vztahů s muži týče. Tam je půvabná moderátorka zkrátka nepoučitelná. Poté, co před lety svedla a rozvedla hudebníka MICHEALA KOCÁBA (62), s nímž má syna DAVIDA (5), historie se opakuje. Tentokrát je jejím vyvoleným pohledný turecký podnikatel VOLKAN KAYNAK.

Opustí kvůli ní manželku?

S tím Lejla nyní prožívá nejen velkou lásku, ale také své druhé těhotenství.
O Volkanovi hovoří jako o úžasném muži se šlechetným srdcem. Seznámili se už před mnoha lety přes českou komunitu v Africe, protože Keňa je Volkanův druhý domov. Celá idylka má jen jednu vadu, turecký podnika tel je nejen stále ženatý, ale zdá se, že si svou půvabnou manželku EVU hodlá ještě nějakou dobu nechat.

Bere si vzor ze své matky?

Není divu, založili si spolu firmu, v níž jsou oba vedeni jako jednatelé a ve společném podnikání se jim prý dobře daří. Moderátorka ale určitě o svého vyvoleného bude bojovat. Na své dítě se navíc velmi těší, přestože ji těhotenství překvapilo. Přišlo totiž pouhé dva týdny poté, co spolu pár začal randit! A podle slov Abbasové se zdá, jako by si další miminko doslova naplánovala. „Nemá cenu čekat. Ani jeden nejsme nejmladší,“ nechala se nedávno slyšet moderátorka.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden