Lenka Kořínková: Na zastávce jako v koupelně

Přitahuje pozornost

Jsou herečky, které by na sebe rády upoutaly pozornost, ale nedaří se jim to. A jsou bývalé herečky, které o pozornost už vůbec nestojí, přesto ji na sebe příležitostně poutají. A když k tomu dojde, většinou to stojí za to.

Jak často se stane, že na tramvajové zastávce člověk potká hvězdu slavné komedie a z jejího počínání má navíc pocit, že na té zastávce snad bydlí? Bývalá Holka z porcelánu LENKA KOŘÍNKOVÁ (60) je pověstná tím, že neřeší, co si o ní ostatní myslí. A bylo jí to jedno, i když na tramvajové zastávce, obklopená velkou igelitkou, vytáhla z obří kabelky make-up a začala se zkrášlovat. Tvářila se přitom jakoby nic, ale mezi ostatními cestujícími byla herecká hvězda
70.let nepřehlédnutelná. A taky že si jí několik cestujících všimlo. Stále spontánní Lenka neváhala dát se s nimi do řeči. Zaujaly ji totiž výrazně barevné boty jedné z cestujících. Kde takové může pořídit, se nedozvěděla, zato si vyslechla, že oproti dřívějšku až příliš zhubla. Z výrazu Lenky bylo ale zřejmé, že si z toho vůbec nic nedělá. Tak jak je u ní ostatně zvykem.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden