Lenka Vlasáková: Blíží se konec jejich velké lásky

Ani jeden nechce ustoupit ze svých ná roků

Před patnácti lety to byla šťastná a zamilovaná dvojice. Dnes už ale LENKA VLASÁKOVÁ (45) a JAN DOLANSKÝ (39) žijí jen pro svou práci a děti. Kam se vytratila jejich vášeň a proč nejezdí ani na společné dovolené? Zdá se, že jejich vztah na celý život rozhodně nebude!


Vypadalo to, že tvoří šťastný a spokojený pár. Jenže jejich vztah se v posledních měsících vůbec nikam nevyvíjí. Místo toho, aby si jeden druhého hýčkali a rozmazlovali se, skoro žádný čas spolu netráví! Mají totiž tolik práce a starostí s dětmi, že jim na lásku nezbývá kapacita. A tak je podle jejich známých jen otázkou času, kdy se rozejdou. Ačkoli děti už dávno nepotřebují neustálou maminčinu péči, Dolanský s Vlasákovou si vždycky najdou důvod, proč nebýt spolu. Teď je tím hlavním problémem práce. Ani jeden nechce ustoupit ze svých ná roků a pracovního shonu, a tak se vídají jen sporadicky. Navíc prý dětem dopřávají alternativní školy, za které se platí vysoké školné. A to mají celkem čtyři děti – JOHANA (6), MAXE (11), AMÉLII (14) a nejstarší SOFII (20). A všechny děti chtějí studovat prestižní školy.

NA DOVOLENÉ BYLI JENOM TŘIKRÁT!

Naštěstí má Dolanský jistou roli v seriálu Ohnivý kuře, za kterou prý inkasuje velmi slušné peníze. Ale na úkor rodiny. „Honza je teď mnohem míň doma,“ postěžovala si Vlasáková. A ani v létě si neodpočinou. „Léto mám hodně spojené s natáčením filmů a seriálů. Úplné volno nemívám nikdy,“ přiznala. A tak na společnou dovolenou také mohou zapomenout. „Zjistili jsme, že spolu budeme už patnáct let, a jestli jsme se za tu dobu maximálně třikrát soukromě urvali, je to hodně,“ vypočítává herečka. „Vidíme se samozřejmě doma, ale v té početné domácnosti moc soukromí nemáme,“ stěžuje si. A tak není divu, že jim vztah příliš nekvete. Nestarají se o něj, a tak nemohou čekat, že budou stále tak zamilovaní jako kdysi.

JEJÍ NEJVĚTŠÍ PŘÁNÍ SE NESPLNÍ

„Kdybych měla týden volna a jela někam jenom se svým mužem bez našich čtyř dětí,“ vyslovila své největší přání. Jenže to se hned tak nesplní. A jestli k tomu vůbec někdy dojde, je jenom ve hvězdách. Jejich vztah teď pohromadě drží jejich čtyři děti, ale co ho bude utužovat, až jim všechny děti odrostou?

reklama
reklama