Lenka Vlasáková: Jaké trápení skrývá?

Mohla by se převlékat za bičem. Lenka Vlasáková byla vždy štíhlá, ale její současná vizáž je už alarmující. V poslední době působí zbědovaně, je pobledlá, posmutnělá, vyčerpaná. Co ji trápí? Anorexii za tím hledat netřeba.


Lenka se zapřísahá, že nikdy v životě nedržela dietu, jen se snaží žít zdravě, mimo jiné vyřadila z jídelníčku maso. Rovněž nijak fanaticky nesportuje, zato doma odedávna lítala jako hadr na holi, což není u maminky čtyř dětí nic divného.


Ve filmu z roku 2016 Jak se zbavit nevěsty, který běžel nedávno v televizi, se herečka občas ukázala jen v titěrných šortkách a tričku a bylo vidět, že má výstavní figuru. Teď je vyzáblá. Co se stalo?


Pohledná brunetka patří mezi naše nejobsazovanější herečky, navíc žije ve spokojeném vztahu s kolegou Janem Dolanským (43), korunovaném po devatenácti letech společného života loni v létě utajenou svatbou na zámku Křinec.


Lidé z jejího okolí se domnívají, že tmavovláska těžce snáší zákaz divadelních představení. Nevylučují ani chmury spojené s blížícími se padesátými narozeninami. Herečky nesou přibývající roky hůř než ženy jiných profesí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden