Leona Machálková a Bořek Šípek k sobě našli znovu cestu v době, kdy bojoval se smrtí

I když ji opustil, zůstali přáteli a dál je spojoval jejich syn.

Dlouho čekala, než se rozvede se svojí ženou. Potom ale pro Leonu Machálkovou (53) následoval šok: architekt Bořek Šípek (†66), otec jejího syna, se rozešel i s ní. Sblížila je znovu až těžká a nevyléčitelná nemoc!

Zpěvačka Leona Machálková sice vystudovala v Olomouci filozofickou fakultu, ale už od mládí jí to táhlo ke zpívání. V 90. letech se přestěhovala do Prahy a začala tady svoji úspěšnou kariéru.

Pomohly jí v tom hlavně role v muzikálech, například v Draculovi. A koncem tisíciletí potkala i ideálního muže svého života: světoznámého architekta Bořka Šípka.

Chtěla po něm ještě jedno dítě!

Už v devatenácti letech, v roce 1968, emigroval Bořek Šípek do

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden