Leona Machálková rozpoutala rodinnou válku

Hádala se o dědictví

V den, kdy její bývalý partner BOŘEK ŠÍPEK (†66) naposledy vydechl, byla LEONA MACHÁLKOVÁ (49) u něj v nemocnici za doprovodu dvou právníků.

Uplynuly pouhé tři měsíce od smrti našeho významného architekta a na povrch už vyplouvají podivnosti, které provázely jeho poslední chvilky na světě. V osudný den dorazila na onkologii do pražské nemocnice, kde byl Šípek hospitalizován, právě Leona, která si s sebou prý přivedla dva právníky.

Okamžitě prý začala něco hlasitě řešit na chodbě společně se zdravotní sestrou. „Šel jsem se tam podívat,“ vzpomíná Šípkův syn MILAN (31) s tím, že na moment opustil pokoj svého otce, aby uklidnil situaci na chodbě. A to nejen samotnou zpěvačku, ale také oba právníky, kteří se začali o něčem dohadovat.

Osudové vteřiny

Jakmile však odešel z pokoje, zaslechl namísto dohadů, jak kamarád jeho otce křičí: „Dýchej, dýchej.

“Když ale přiběhl zpátky, bylo už pozdě. Jeho táta zemřel. Zatímco na nemocničním lůžku bojoval poslední vteřiny o svůj život, jeho rodina stála na chodbě a řešila v danou chvíli jiné záležitosti. Je možné, že když Leona přivedla dva právníky, přijeli se do nemocnice zabývat otázkou dědictví.

Samotná zpěvačka se ohrazuje, že jde o útoky na ni i syna ARTURA (13) a že ji to velmi mrzí. Jestli údajné hádky Bořek ale slyšel, není vyloučeno, že se rozčílil a jeho oslabené tělo už takový nátlak nevydrželo.

Syn Bořka Šípka Milan.

reklama
reklama

Komentáře