Můj čas na kafíčko

Leona Machálková se těšila na svatbu, ale když byl její přítel konečně volný, přišel rozchod!

Můj čas na kafíčko

O zhoubné nemoci se od bývalého přítele dozvěděla telefonicky!

Zpěvačka Leona Machálková (53) si svoji kariéru budovala pomalu a nenápadně. Sama řekla, že jí trvalo osm let, než se stala slavnou. V osobním životě si prožila jak štěstí, tak velký smutek.

Její dětství a mládí bylo spojeno s Moravou. Narodila se ve Zlíně, vyrůstala ale v Přerově, kam chodila na základní školu i na gymnázium. Vysokou školu studovala v Olomouci. Konkrétně šlo o filozofickou fakultu, obor český jazyk a dějepis.

Měla se tedy stát učitelkou a za katedru se opravdu postavila, ale jenom v rámce vysokoškolské praxe. Odjakživa jí to totiž táhlo k umění. Už odmala zpívala, během studia se věnovala kromě hudby i recitace poezie a zúčastňovala se různých soutěží a přehlídek. Svoji kariéru rozjížděla

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden