Moje šťastná hvězda

Leoš Mareš a Monika Koblížková: Proč si s ní stále odmítá pořídit dítě?

Manželství uzavřeli teprve před rokem a už teď je začínají trápit první manželské problémy. Jeden z nejžádanějších českých moderátorů Leoš Mareš (42) dokáže své manželce Monice Koblížkové (37) dát takový luxus, o kterém se jí ani nesnilo.

Ale i přesto není šťastná, protože její manžel jí nezvládne dát to, po čem nejvíc touží, a tím je miminko. Monika, snad jako každá žena, touží po založení rodiny a po rodinné pohodě. S Leošem jí je dobře, jezdí si na drahé dovolené, navštěvují luxusní večírky a mají to, na co si jen pomyslí.

Po čase se ale ukázalo, že žít v luxusu není její životní cíl. Vždy se chtěla stát plnohodnotnou maminkou. Monika s Leošem už na téma děti mluvila několikrát, ale pokaždé se dočkala té stejné odpovědi. Mareš se na to už necítí a baví ho užívat si života a kariéry.

On už děti má

Ke všemu, proč by měl chtít další děti, když už děti má? S bývalou manželkou Monikou Marešovou (43) má Leoš dva syny, Jakuba (12) a Matěje (9). S těmi se snaží trávit co nejvíce volného času a důkazem mohou být jeho příspěvky na sociálních sítích.

Často se svými syny přidává různé fotografie z výletů a podobně. Je vidět, že i když se s nimi nevídá tak často, jak by nejspíš chtěl, má k nim silné citové pouto. Sám několikrát prohlásil, že jeho dva synové mu bohatě stačí a že si dalšího potomka neumí představit.

Vadí jí to

Pro Mareše jsou jeho synové velmi důležití, ale jeho manželce se to tak úplně líbit nemusí. Přece jen vidí, jaký vztah má se svými syny a že se snaží s nimi být co nejčastěji, a nejspíš ji mrzí, že s ní žádného potomka nechce.

Kromě toho Monice také může vadit to, že Mareš je díky svým synům v kontaktu se svou bývalou ženou. Tu Monika zrovna v lásce nemá, nedávno se navíc provalilo, že jí prý vadí, že stále nosí Marešovo příjmení. Nelíbí se jí, že je jen „Monika Marešová číslo dvě“, a vnikaly kvůli tomu dost ostré hádky, ke kterým se ale pochopitelně nikdo nechce vyjadřovat.

Že by si dítětem chtěla Leoše připoutat víc k sobě? S novorozeným miminkem by Mareš už neměl tolik času na syny a především na svou bývalou ženu, což by Monice dost hrálo do karet.

Vyhodili ji z práce

Nedávno se také provalilo, že Monika údajně dostala padáka v práci. Módní časopis, ve kterém Monika dělala redaktorku, zřejmě usoudil, že její články už nejsou tak čtivé jako dřív. Tak ji propustili a očekávají nával nových talentovaných tváří. Moniku to dost zasáhlo, protože svou práci měla ráda a bavila ji.

Strádat ale rozhodně nebude, přece jen je její manžel jeden z nejlépe placených moderátorů v Česku a je finančně zabezpečený na několik let dopředu. Monika by tedy klidně mohla sedět doma, což teď nějakou dobu také bude, než si najde něco, co jí bude vyhovovat.Tím pádem bude mít i víc času na přemýšlení a možná ji přepadne pocit samoty. Přece jen je její manžel neustále v práci, takže se bude muset nějak zabavit sama.

Začne na něj tlačit?

Většinu času bude sama a její touha po miminku se prohloubí, což by mohlo znamenat, že na Mareše začne s dítětem tlačit. Pokoušela se o to v minulosti už několikrát, ale zatím se jí to nepovedlo, protože Leoš je víceméně neoblomný. Vždycky se ale měla jak zabavit, a to právě díky své práci. Tam vždycky dokázala přijít na jiné myšlenky a svoje mateřské pudy potlačit.

Jak to ale bude zvládat teď? Možná by si s Marešem měla o dítěti otevřeně promluvit, a ne se snažit ho do situace tlačit. Alespoň by se jednou provždy dozvěděla, jestli je Mareš vůbec ochotný si někdy dalšího potomka pořídit.Monika si je navíc vědoma, že biologické hodiny jí tikají jako o život a že za pár let už může být pozdě. Už má strach Mareš je sice ženatý muž, ale to mu nejspíš jako závazek stačí. On už děti má a je si vědom toho, co všechno rodičovství obnáší a že to není vždycky jen o těch radostných momentech.

Po rozvodu s bývalou ženou

Monikou pro něj bylo těžké se smířit s tím, že syny nebude vídat každý den. Na jednu stranu se mu nikdo nemůže divit, že se na další potomky necítí. S Monikou jsou manželé teprve rok a díky svým zkušenostem už nechce nic zbytečně uspěchat.

Kdyby třeba za pár let zjistili, že k sobě nepatří, nestojí o další tahanice o děti, jako v minulosti. Takhle je to pro něj mnohem jednodušší. Monika se podle něj na vše dívá skrz růžové brýle.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden