Leoš Mareš podváděl ženu, když čekala jeho syna!

Po rozchodu trpěla Monika hroznými stavy úzkosti!

Nejlépe placený český moderátor Leoš Mareš (44) už se svojí ženou Monikou (45) nebydlel od doby, kdy  byla odhalena Leošova milenka. Na rozvod si ale oba počkali!

Leoš Mareš se dokázal postupně vypracovat z moderování v chebském rádiu na největší hvězdu ve svém oboru. Jak se stával čím dál více populárním, přinášelo to s sebou samozřejmě i zájem žen a dívek. On toho uměl využít. Své manželce Monice se ale nejprve nijak moc nezamlouval.

Po šesti letech po ní chtěl dítě

Pracovali spolu v rádiu a teprve po třech měsících se Monika do Leoše zamilovala. „Abychom spolu byli co nejvíc, začala jsem s ním jezdit na diskotéky. Vydrželo mi to dva roky. Nikdy jsem se na něj nelepila, stála jsem stranou. Tancovala jsem si v klidu na parketě.

Když přišli fotografové, odskakovala jsem,“ prozradila. Mohla tak sledovat Leošův vzestup a viděla, jak se z „totálního ucha“, jak ho nazvala, změnil v mediální hvězdu. Jejich vztah trval šest let, když se rozhodli, že by chtěli mít dítě.

Přišel s tím Leoš a Monika souhlasila. Cítila, že je ten správný čas. Vysadila antikoncepci a celkem

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden