Leoš Mareš přijel požádat o ruku její rodiče, aniž to Monika Koblížková věděla!

„Oba jsme byli single. Nikdy do té doby jsme se nepotkali. Je to jako z romantického filmu.“

Letos začátkem roku vstoupil Leoš Mareš (42) do druhého manželství. Zatím to vypadá, že Monika Koblížková (37) jako nová láska podstatně zklidní jeho dosavadní bouřlivý život.

Moderátor a zpěvák Leoš Mareš (42) patří k lidem, kteří se vypracovali mezi nejlépe placené celebrity postupně, pěkně odzdola. Od moderování v oblastním rádiu se dostal až na pozici muže, který uvádí prestižní pořady a soutěže a bere za to statisíce. Je jasné, že úspěšný a atraktivní muž neměl nikdy nouzi o ctitelky. Leošův osobní život se jako u všech slavných osobností stal tak trochu veřejnou záležitostí. Lidé tak mohli sledovat příběh jeho první manželství i to, co následovalo po něm. Nedávno přišla ke slovu druhá manželská kapitola.

Nevěrník byl u porodu

S první manželkou Monikou (43) se seznámil v době, kdy společně pracovali v rádiu. Sledovala, jak se jeho kariéra úspěšně rozvíjí a stává se skutečnou hvězdou. Šest let spolu chodili a pak se rozhodli, že chtějí mít společného potomka. Byl to Leošův návrh. Zadařilo se, moderátor byl i u porodu syna a užíval si to. Do manželství vstoupili Leoš a Monika až v roce 2008 a šlo o svatbu ve velkém stylu. Partnerka pak otěhotněla podruhé, jenže do hry vstoupila Leošova milenka. O konci vztahu řekl moderátor své ženě v době, kdy byla ve čtvrtém měsíci! Odmítala tomu věřit. Leoš byl pak i u porodu druhého syna, ale týden poté, co ho Monika přivedla na svět, vyšlo definitivně najevo, jak to opravdu je s jeho věrností. S milenkou, která rozchod zapříčinila, ale Leoš dlouho nezůstal. Začal další vztah s modelkou Petrou Faltýnovou (40). Ta měla rovněž za sebou skandály s nevěrou ve svém manželství s jedním podnikatelem. Když se dala dohromady s Leošem, tak svými neustálými rozchody a návraty dvojice plnila stránky bulvárních novin. Není těžké domyslet si, že za tím stála vždy nevěra jednoho nebo druhého z páru. Nakonec se sice vzali, ale jen v rámci televizního seriálu, ve kterém oba vystupovali. Jejich cesty se pak rozešly a Petra si našla amerického miliardáře.

Žádost o ruku doprovodil ohňostroj!

Žena, která zklidnila bouřlivý Leošův citový život, se jmenuje Monika Koblížková (37). Seznámili se spolu na svatbě společného kamaráda, stylisty Filipa Vaňka (40). „Nikdy do té doby jsme se nepotkali. Je to jako z romantického filmu. Oba jsme byli single, od té doby jsme spolu,“ komentoval svůj nový vztah Leoš pro novináře. Loni na jaře se moderátor konečně rozvedl s Monikou, ačkoliv spolu už dlouhá léta nežili. Rozvod byl záležitostí pár minut, protože manželé se na všem rozumně domluvili. Čekalo se, nakolik byl tento formální krok předehrou k dalšímu Leošovu oficiálnímu vztahu. A opravdu to tak dopadlo. Žádost o ruku proběhla poněkud netradičně. Leoš nejprve odjel za rodiči Moniky do Dvora Králové nad Labem. „Předal jsem kytici jeho manželce a říkám mu: Přijel jsem vás požádat o ruku vaší dcery, protože ji miluji a chci si ji vzít,“ vyprávěl novinářům. V té době o tom ovšem Monika Koblížková vůbec netušila. Leoš jí překvapil. Pozval jí do hotelu v Mariánských Lázních. Po dobré večeři se usadili na terase a příjemně šokovaná Monika spatřila, jak se rozzářil ohňostroj a uslyšela jejich oblíbenou písničku. „Když přišla TA chvíle, vyndal jsem krabičku. Monika mně pak řekla, že jí to vůbec nedošlo, viděla krabičku, ale myslela si, že to je nějaký dárek. No a pak už jsem klečel,“ napsal Leoš na sociálních sítích. Monika samozřejmě se žádostí souhlasila. Svatba se konala letos v únoru a na rozdíl od té Leošovy první, která stála 4 miliony korun, byla skromná a v utajení. Brali se v kostele v Litomyšli a místní starosta prohlásil: „Oba dva byli moc zamilovaní, a přestože v tom kostele byla zima nám všem, tak z nich sálala láska!“

Její nahaté fotky zveřejnil na sociálních sítích!

Ještě před svatbou odletěl Leoš Mareš s Monikou na exotickou dovolenou. Cílem byl vytoužený polynéský ostrov Bora Bora. Z luxusního resortu posílal Leoš pravidelně zprávy na sociální sítě. Byly mezi nimi i hodně soukromé fotografie, například ta, na které je Monika nahá v posteli. Pak k tomu přidal i video, kde si snoubenka zakrývá prsa. Pár si kvůli tomu veřejně vyměnil několik názorů, ale nezdálo se, že by to Monice až tak vadilo. Ostatně nemá se za co stydět.

reklama
reklama