Leoš Mareš zapomíná na děti?

Tohle je ten vzorný starostlivý táta od dvou dětí, kterým býval? Dřív za své syny Jakuba (11) a Matěje (8) Leoš Mareš (41) dýchal. V rádiu na Evropě 2, kde moderoval, se o chlapcích zmiňoval téměř denně.

Prožíval jejich první cestu do školy, chodil s nimi do kina... Staršího Jakuba bral dokonce do rádia k mikrofonu. Ale najednou jakoby pro něho potomci byli až na druhém místě. Jasné prvenství má jeho přítelkyně Monika Koblížková (34).

Alespoň o tom svědčí situace, kdy si Jakub na letním táboře zlomil ruku a potřeboval rychlou pomoc. Dojet pro něho do osady a odvést ho do nemocnice musela Leošova bývalá žena, Monika Poslušná (42). Mareš si v té době užíval s přítelkyní na festivalových večírcích v Karlových Varech a poté s ní odjel na romantickou dovolenou.

Zatímco jeho synek se doma trápil se zraněním. "S rukou v sádře má zkažené celé prázdniny," litovala ho máma s tím, že si sám nemůže ani zavázat tkaničku. Leoš má ale teď evidentně jiné starosti – líbánky.

Pro Koblížkovou by to mělo být varováním. Vždyť s moderátorem si nyní přeje také potomka. Bude mít Leoš ještě náladu na taťkovské povinnosti? .

reklama
reklama