Moje šťastná hvězda

Léta tajil levobočka!

Herečku Zlatu Adamovskou (61) seznámila s Radkem Johnem (65) paradoxně jeho tehdejší manželka. Ta pracovala jako produkční v České televizi a jednoho dne do ní Zlatu přivedla. Zlata byla v té době vdaná za Vadima Petrova (62).

S novinářem a publicistou si ale Adamovská ihned padla do oka a začali se vzájemně poznávat. Radek postupem času zjistil, že Zlata je pro něj ta pravá, a svou tehdejší ženu kvůli ní opustil. Po pár letech se vzali a jejich manželství jim mohl každý závidět.

Byli šťastní, měli spolu dvě děti a hádali se jen výjimečně. Po několika letech ale asi Radka začal trápit stereotyp. Zlatě měl být nevěrný s jednou ženou, a když na to Adamovská přišla, rozhodla se mu odpustit a věřit, že žádná další překvapení ji už nečekají. To se ale šeredně spletla.

Pravdu odhalila nehoda

Adamovská si ale na manžela skutečně nemohla stěžovat, vše se podle ní vrátilo do normálního chodu. Nicméně jednoho dne měl její manžel autonehodu. Zavolal si o pomoc a bylo mu přistaveno náhradní auto, Radek ale do něj začal stěhovat i dětskou autosedačku.

V tu chvíli se provalilo, že Radek má nemanželskou dceru Terezku (17), tehdy sedmiletou. Když se to Zlata dozvěděla, doslova ji to šokovalo. Ihned požádala o rozvod a od té doby se svým tehdejším mužem nepromluvila.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden