Líbí se jí kolega?

Většinou hrála samé záporné postavy a kvůli tomu ji diváci nikdy neměli moc v lásce. Herečka Štěpánka Fingerhutová (24) hraje momentálně v seriálu Sestřičky Modrý kód, ale diváci si ji mohou pamatovat i ze seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Tam hrála velmi manipulativní postavu, konkrétně zdravotní sestřičku Šárku, která se snažila dělat zle doktoru Hanákovi a jeho ženě. Věrní fanoušci seriálu ji nemohli vystát a těšili se, až konečně z Ordinace zmizí.

Herečka se dokonce přiznala, že se pravidelně stávala i terčem nenávisti nejen na sociálních sítích, ale i na třeba na ulici. Nyní ale konečně hraje hodnou a milou záchranářku Ditu a je z toho nadšená.

Její role však není to jediné, co se jí na její práci líbí. Štěpánce údajně není lhostejný její pohledný kolega Jan Nedbal (30). Často se má snažit s ním flirtovat a podle kolegů to prý vypadá, že to chce zkusit zatím přes přátelství.

Štěpánka by se ale určitě nezlobila, kdyby ji Honza třeba pozval na rande. Všemu ale nechává čas. Snad se brzy dočká a bude o další slavný pár víc.

reklama
reklama