Lidem se Jacob Erftemeijer snaží vyhýbat

Hraje pořádného drsňáka. Ve skutečném životě je ale úplně jiný. JACOB ERFTEMEIJER (33) má česko-holandské kořeny a možná i díky tomu se u žen i režisérů v posledních letech těší takové oblibě.

Diváci si ho oblíbili hlavně díky kriminálnímu seriálu Specialisté. Kvůli roli kapitána Tomáše Berana se naučil prát a zkusil si i to, jaké to je, když někdo někoho škrtí. Jeho reálný život ovšem tak pestrý ani andrenalinový rozhodně není.

Jacob Erftemeijer (33) má těžce zapamatovatelné jméno, ale jeho tvář si zapamatují všichni „na první dobrou“. I proto ho diváci poznávají na ulici a chtějí po něm podpis nebo společnou fotografii. Kdo se ale za drsnou posilou Specialistů

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden