Linda Finková prozradila svou tajnou intimní touhu!

V jisté oblasti života si příliš nevěří

Muzikálová herečka LINDA FINKOVÁ (47) si i ve svém věku udržuje atraktivní svěží vzhled a rošťáckou povahu. Ta se projevuje například tím, že Linda nemá problém otevřeně mluvit ani o věcech, jako jsou sexuální choutky a taky obavy s touto intimitou spojené.

Netají se například tím, že ji vždycky lákalo zkusit sex s více muži najednou, ale tato tajná touha zatím zůstala jen ve fázi fantazie. Největší problém totiž pro herečku je představa postelových hrátek s muži, které vůbec nezná.

„Když chci s chlapem něco mít, musí se mi líbit jak vzhledově, tak tím, co má v hlavě. Musím ho aspoň trochu poznat. A taky se hodně bojím nemocí,“ přiznává. Svou sexuální touhu tak asi nikdy nebude moct v praxi zažít.

„Leda, že bych si ty chlapy mohla sama vybrat,“ směje se. Možná se svých choulostivých představ zároveň bojí, že by více mužů nezvládla. Překvapivě totiž přiznává,že milování není zrovna její parketa. „Myslím, že jako milenka jsem průměr,“ říká s tím, že na žádné zvláštní úchylky ji prý neužije. Leda by to bylo s někým zajímavým, koho dobře zná?

reklama
reklama

Komentáře