Linda Kozlowski - Miloval ji Krokodýl Dundee!

Nádherná reportérka Sue z legendárního filmu Krokodýl Dundee se do svého hereckého protějšku během natáčení osudově zamilovala. 

Australský film jiskřící vtipnými situacemi i dialogy hned v době svého vzniku, v roce 1986, dobyl celý svět. Filmoví fanoušci bez rozdílu věku jásali, okouzlující dobrodruh Mike Dundee se stal vzorem každého kluka, pobavil dospělé muže a získal si srdce žen.

Ve stínu charismatického kolegy však rozhodně nezůstala spanilá Linda Kozlowski, představující newyorskou novinářku, která se vydává do daleké Austrálie udělat rozhovor s chlapíkem, pro něhož je boj se strašlivými krokodýly pouhou kratochvílí.

Krásná Sue

Dcera polských přistěhovalců se narodila v Connecticutu, otec pracoval jako tiskař. Sotva odmaturovala, odešla do New Yorku, snila o kariéře herečky. Herectví vystudovala, pronikla na divadelní prkna, ke skutečnému průlomu ovšem došlo

Zbývá vám 77% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden