Linda Rybová (42) Uprchne s muzikantem?

Unavení a vyčerpaní. Tak by se daly charakterizovat nynější pocity manželů Lindy (42) a Davida (58) Prachařových. Chtěli si splnit sen. Místo toho jim život na venkově způsobil problémy.

Před čtrnácti lety si vybudovali hnízdečko lásky z polorozpadlého mlýna v malebné krajině nedaleko Prahy. Zaslepeni ideály si neuvědomili, jak náročný život je na venkově čeká. Nejenže si kvůli rozsáhlé rekonstrukci sáhli hluboko do kapsy, ale později na vlastní kůži poznali sílu zdejších vodních živlů.

V blízkosti totiž protéká řeka Kocába, která se čas od času vylije z koryta a zaplaví pozemek. Manželé jsou stále v pohotovosti, hlavně když tají ledy nebo delší dobu prší. Do toho se přidalo ještě vyčerpání z neustálého pendlování mezi Prahou a vsí.

Aby svůj vztah zachránili, přestěhovali se zpátky do města. Svého snu se ale odmítají vzdát, proto si mlýn zatím ponechali. Šeptá se však, že už jsou únavou bez sebe. Dokonce se objevily spekulace na téma, že Lindě, která dřív chodila se samými muzikanty, například s Janem Kalouskem (55), Robertem Kodymem (50) či Danem Bártou (47), se po bezstarostném životě po boku lehkomyslných hudebníků stýská.

Musíme věřit, že v tomto případě zvítězí její zdravý rozum. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden