Linda Rybová a David Prachař: Ztratilo jejich manželství jiskru?

Už je to nějaký ten pátek, co jsou Linda Rybová (43) a David Prachař (60) manželi. Proto by se dalo pochopit, že v jejich svazku už panuje trocha toho stereotypu. Jsou spolu každý den už několik let a Prachař už je zvyklý na určité pohodlí a klid.

To se ale Rybové příliš nelíbí a stereotyp jí začíná silně vadit. Každý den totiž dělá téměř to samé. Ráno jede na natáčení a potom domů, kde se musí starat o jejich tři děti, Josefínu (15), Rozárku (16) a Františka (11). Rybová celou domácnost táhne sama a téměř sama táhne i jejich rodinný rozpočet. Nějaké osvěžení vztahu by určitě uvítala, ale ví, že její manžel na to nemá ani pomyšlení.

Chce jít do důchodu

Nejenže Prachař Rybové příliš nepomáhá v domácnosti, navíc se nedávno zmínil o tom, že chce odejít do důchodu.To byla pro Rybovou další rána pod pás, protože veškeré finance už by byly definitivně jen na ní a nemohla by si dovolit snad ani jeden den volna. Uživit tři děti přece jen není jen tak, a i když je Rybová známou herečkou, ne vždy to pro tři děti vystačí.

Od manžela to bere jako nezodpovědný krok, údajně je zdravý a ona nevidí důvod, proč by měl celé dny jen sedět doma. Pokud se tak Prachař skutečně rozhodne, jejich manželství spadne do ještě většího stereotypu, protože Prachař bude doma věčně jen odpočívat a na nic jiného nebude mít náladu.A už vůbec ne na nějaké romantické procházky nebo večery strávené v kině. Rybová si doma romantiky příliš neužije, ale zato v práci jí má až nad hlavu.

Romantiku si užívá v seriálu

Postava Blanky, kterou Linda v Ulici ztvárňuje, si totiž momentálně prochází velmi romantickým obdobím se svým hereckým kolegou Martinem Fingerem (48), který v seriálu hraje roli Evžena.Není to tak dávno, co si obě jejich postavy prožily rande ve starém kině, které měly celé jen pro sebe. Bylo vidět, že herci k sobě mají velmi blízko, a jejich herecké výkony působily velmi přirozeně a nenuceně.Takový druh romantiky Rybová v manželství prý postrádá a natáčení seriálu Ulice jí v tomto směru nejspíš otevřelo oči. Prachař už není tak vášnivý a romantický jako dřív, jejich vztah zkrátka zevšedněl a ona neví, co si s manželstvím počít dál.

Prožívali zakázanou lásku

Nechce žít ve stereotypu a stojí si za tím, že muž by se o ženu měl snažit i ve chvíli, kdy už je jeho, ale Prachař zřejmě nezastává stejný názor. Začátky jejich vztahu byly opravdu krušné a dalo by se říct, že Rybová a Prachař si prožívali vzrušující zakázanou lásku.V době, kdy se Rybová s Prachařem scházela, byl ještě ženatý s Danou Batulkovou (60). S tou má také dvě děti, známého herce a zpěváka Jakuba Prachaře (35) a herečku Marianu Prachařovou (24). Rybová moc dobře věděla, že svádí ženatého muže a tahá ho od rodiny, možná jí to svým způsobem přišlo vzrušující, a jak se říká, zakázané ovoce chutná nejlépe.

Není tedy divu, že jí jiskra ve vztahu chybí, teď je jejich manželství úplně o něčem jiném, než bylo na začátku. Řeší jen samé neshody, problémy a finance. Pokud se nic nezmění, Rybovou může manžel pěkně rychle omrzet.Samý stereotyp Otázka je, jak se svým manželstvím Rybová a Prachař naloží dál. Svou lásku si přece jen, i navzdory předsudkům a nenávistným komentářům, vybojovali. Ale vypadá to, že Prachařovi stereotyp nevadí a je rád za svůj klid a pohodu.Nejspíš nevidí důvod k tomu, aby své ženě nějakým způsobem lásku dokazoval. Je přece její manžel, a to samo o sobě svědčí o tom, co k Rybové cítí. Ale ženy to bohužel vidí trochu jinak a přejí si důkazy lásky aspoň občas dostávat zas a znovu.Jít občas do společnosti jen sami dva bez dětí je pro ni nesplněným snem.

Dlouho to nevydrží

Rybové už příliš trpělivosti nezbývá. Už před časem totiž přiznala, že se psychicky necítí zrovna nejlépe. Pokud chce manželství s Prachařem zachránit, mohla by si s ním o všem otevřeně promluvit.Pohodového Prachaře nejspíš jen tak samo od sebe nenapadne vzít svou ženu třeba na romantickou večeři. Snad s e jim ale i tak povede opět najít ztracenou jiskru a zahnat krizi, protože v současnosti nemají k rozchodu příliš daleko.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama