Linda Rybová musela bojovat se záplavou ošklivých dopisů od žen!

Mezi ní a osudovým mužem panovalo rok jen přátelství.

Herečku Lindu Rybovou (47) přitahovali muži starší než ona už od mládí. Vedle jednoho z nich nakonec zakotvila, začátky byly ale dramatické.

V dětství neměla Linda Rybová (47) daleko k tomu, aby se vydala na dráhu baletky. Chodila do různých tanečních kroužků i do baletní školy.

V jednom rozhovoru vzpomínala, jak svoji sestru nutila, aby s ní sehrávala baletní představení, ve kterém ona bude taneční hrdinkou. Brala to docela vážně, v páté třídě přešla na baletní konzervatoř. Mělo to negativní vliv na její prospěch.

„Měla jsem pořád jiné zájmy, více než sedět ve škole mi přišlo důležitější bavit se s lidmi, kteří jsou zajímaví, mají mi co říct a můžu se od nich něco dozvědět,“ uvedla. Ve čtrnácti letech se ale

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden