Linda Rybová: Opustila po hádce manžela?

Zdá se, že u nich doma neprobíhá jen tak nějaká manželská krize. Herečka Linda Rybová (43) údajně svého manžela Davida Prachaře (60) opustila. Podle našich zdrojů už jí prý došly nervy a chtěla mít nějaký čas na přemýšlení. Údajně jí vadí, že celou domácnost táhne sama a David jen sedí doma na gauči. Jejich neshody se údajně pořádně vyhrotily a skončilo to Davidovým odchodem.

Dali si pauzu

Podle našich tajných zdrojů si od sebe prý oba potřebovali na chvíli odpočinout.Linda prý zůstala doma s dětmi a David bydlí někde jinde. Že by oba přemýšleli o rozvodu? Jejich hádky byly poslední dobou celkem probírané a to, že si jejich manželství prochází velkou krizí, není žádným tajemstvím.Koneckonců byla to jen otázka času, kdy jejich neshody vyústí v konflikt.

Je rozhodnuto?

Spekuluje se ale také o tom, že manželé už se rozešli definitivně, jen to tají před veřejností kvůli dětem. Přece jen by to na ně nemělo příliš dobrý vliv a ani samotným manželům by nebylo příjemné, kdyby se jejich rozvod probíral na veřejnosti.Co je na této verzi pravdy, zatím nevíme, ale jednou budou muset jít s pravdou ven. Zvládnou překonat krizi, nebo už to oba vzdali? Je tu také možnost, že už se na rozvodu dohodli.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama