Linda Rybová: Rozvod na spadnutí?

Před lidmi se usmívá, uvnitř ale skrývá smutek a vyčerpání. Manžel ji prý nechal úplně na holičkách! Poslední dobou se v showbyznysu rozpadá jedno manželství za druhým. Neřítí se snad do záhuby i tento herecký pár? Linda Rybová je křehká éterická bytost, vždycky měla až obdivuhodnou energii, která jí pomáhala všechno zvládnout.

Jak dlouho to může ale vydržet? Vždycky se snažila být tou nejlepší matkou jejích dětí Rozárky, Josefíny a Františka, které vychovává s manželem Davidem Prachařem (59). Chtěla jim vytvořit ten nejlepší domov, na který budou celý život vzpomínat.

Jenomže teď na svou dobrotu má doplácet. Rodina si tak nějak zvykla, že Linda vše zastane a její milovaní toho možná trochu začínají využívat. Dětičky začínají lumpačit, což jí rozhodně nemůže ulehčovat to finančně nejnáročnější období, které přinášejí ratolesti v tomto věku.

Pomoc ve svém partnerovi přitom také asi jen tak nenajde. Její choť David Prachař totiž víc než na cokoli jiného pomýšlí na důchod. Není se co divit. Je otec pěti dětí, z nichž třem se musí stále věnovat.

To člověka musí vysilovat. "Na vyplácenou penzi se těším," říká a už se vidí, jak spokojeně hospodaří na svém statku v Malé Lečici a věnuje se dalším zálibám. Z toho ale nejspíš neskáče radostí jeho žena.

Protože pokud by přestal Prachař být výdělečně činný, byl by na ní celý rodinný rozpočet. Nemuseli by snad potom milovaný mlýn prodat? Možná Prachař spoléhá na to, že je uživí o řadu let mladší Linda, která teď přijala lukrativní nabídku – roli v seriálu Ulice.

Jenomže kdo ví, na jak dlouho s ní scénáristé počítají. O tuhle skvělou finanční injekci může přijít ze dne na den. Navíc jen těžko si představit, jak herečka bude zvládat náročnou práci vedle péče o domácnost.

Bydliště vzdálené necelých čtyřicet kilometrů od Prahy znamená každodenní dojíždění, navíc takové natáčení většinou začíná velmi brzy ráno, takže Linda bude muset vstávat ještě za tmy. Vyčerpání z takového režimu musí být nepředstavitelné.

Dokáže i tohle Rybová ustát bez ztráty kytičky nebo vše vyústí v manželské hádky? Nedopadne nakonec jejich vztah jako manželství Lucie Vondráčkové (38) a Tomáše Plekance (35), kteří se kvůli přílišnému zápřahu sobě prostě odcizili? .

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama