Lituje rozchodu s mladičkým básníkem?

Když herečka Barbora Jánová (31) oznámila svůj rozchod s o šest let mladším umělcem a podnikatelem Vítězslavem Bečkou (25), vypadala velmi vyrovnaně. Jenže po pár týdnech je všechno jinak.

Herečka Barbora Jánová (31) hrající v seriálu Slunečná, která ukončila svůj vztah s Vítězslavem Bečkou (25) po necelém roce, v poslední době vypadá, že by své rozhodnutí nejraději vzala zpět. „Chodí jako tělo bez duše,“ prozradil zdroj z jejího okolí.

Bára svého Víťu milovala, ovšem to už je bohužel minulost.

Ze dne na den bezdomovcem

Bára, která byla dříve na sociálních sítích poměrně aktivní, se teď stáhla do ústraní a když už přidá nějaký příspěvek, čiší z něj smutek a stesk po dobách minulých. Kamarádi a rodina se snaží dělat, co je v jejich silách, aby z chmurné nálady herečku vytáhli.

A ona si je toho velmi dobře vědoma. „Tenhle nový start by nikdy nebyl možný bez mých rodičů, kteří jsou mi teď blíž než kdy dřív. A bez mých přátel.

Je až neuvěřitelné, jak velkou podporou mi jsou, co vyváděli za blbosti, aby mě rozveselili, jak pomohli se stěhováním, nacpali do mě jídlo, jak do husy, zvedali moje ubrečené telefonáty,“ vysekla Jánová veřejně svoji poklonu všem, kdo ji v těžké době podrželi.

Když skončil její vztah přišla totiž nejen o partnera, ale ze dne na den i o střechu nad hlavou, protože byt, do kterého se s bývalým partnerem společně nastěhovali, patří jeho rodině, a tak bylo jasné, že to bude právě Bára, kdo si bude muset sbalit kufry.

Uvědomila si o co přišla

„Občas se prostě stává, že zjistíte, že jste nejlepší kamarádi a parťáci, ale každý máte jiné tempo a jiné cíle,“ těmito slovy ambiciózní herečka konec svého vztahu oznamovala a podle některých doufala, že by mohla brzy sbalit někoho, díky komu by se její kariéra mohla výrazněji pohnout kupředu.

Objevily se informace, že si brousí zuby na seriálového kolegu Marka Lamboru (25), se kterým by vytvořili doslova pár snů. Jenže se zdá, že k ničemu takovému nedojde a Bára možná začalo docházet, že na českém přísloví Lepší vrabec v hrsti, než holub na střeše, zřejmě bude hodně pravdy. Teď už je ale pozdě litovat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden