Moje sladké tajemství
Lituje rozchodu s mladičkým básníkem?
Lituje rozchodu s mladičkým básníkem?
V minulém vztahu si ověřila, že rozevlátí mladíčci bez peněz nejsou nic pro ni.

Když herečka Barbora Jánová (31) oznámila svůj rozchod s o šest let mladším umělcem a podnikatelem Vítězslavem Bečkou (25), vypadala velmi vyrovnaně. Jenže po pár týdnech je všechno jinak.

Herečka Barbora Jánová (31) hrající v seriálu Slunečná, která ukončila svůj vztah s Vítězslavem Bečkou (25) po necelém roce, v poslední době vypadá, že by své rozhodnutí nejraději vzala zpět. „Chodí jako tělo bez duše,“ prozradil zdroj z jejího okolí.

Bára svého Víťu milovala, ovšem to už je bohužel minulost.

Ze dne na den bezdomovcem

Bára, která byla dříve na sociálních sítích poměrně aktivní, se teď stáhla do ústraní a když už přidá nějaký příspěvek, čiší z něj smutek a stesk po dobách minulých. Kamarádi a rodina se snaží dělat, co je v jejich silách, aby z chmurné nálady herečku vytáhli.

A ona si je toho velmi dobře vědoma. „Tenhle nový start by nikdy nebyl možný bez mých rodičů, kteří jsou mi teď blíž než kdy dřív. A bez mých přátel.

Je až neuvěřitelné, jak velkou podporou mi jsou, co vyváděli za blbosti, aby mě rozveselili, jak pomohli se stěhováním, nacpali do mě jídlo, jak do husy, zvedali moje ubrečené telefonáty,“ vysekla Jánová veřejně svoji poklonu všem, kdo ji v těžké době podrželi.

Když skončil její vztah přišla totiž nejen o partnera, ale ze dne na den i o střechu nad hlavou, protože byt, do kterého se s bývalým partnerem společně nastěhovali, patří jeho rodině, a tak bylo jasné, že to bude právě Bára, kdo si bude muset sbalit kufry.

 

Uvědomila si o co přišla

„Občas se prostě stává, že zjistíte, že jste nejlepší kamarádi a parťáci, ale každý máte jiné tempo a jiné cíle,“ těmito slovy ambiciózní herečka konec svého vztahu oznamovala a podle některých doufala, že by mohla brzy sbalit někoho, díky komu by se její kariéra mohla výrazněji pohnout kupředu.

Objevily se informace, že si brousí zuby na seriálového kolegu Marka Lamboru (25), se kterým by vytvořili doslova pár snů. Jenže se zdá, že k ničemu takovému nedojde a Bára možná začalo docházet, že na českém přísloví Lepší vrabec v hrsti, než holub na střeše, zřejmě bude hodně pravdy. Teď už je ale pozdě litovat.

 

Předchozí článek
Související články
Do Karlových Varů dorazili letos také manželé Brzobohatí, kteří byli jako hrdličky! Daniela (45) s Ondřejem (41) neváhali a zatančili si hned první den uprostřed kolonády, kde nechyběly zamilované pohledy a vášnivé doteky. Dělá Ondřej Brzobohatý vše proto, aby si manželku udržel i bez dítěte? Po tom prý Daniela Brzobohatá touží z celého srdce, a proč manžel otálí, je zahaleno tajemstvím. […]
Není žádné tajemství, že herečka ze seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (52) svádí nerovný souboj s roztroušenou sklerózou. Nyní se ale navíc ukázalo, že vážné zdravotní problémy má i její dcera Sadie (13). Trápí ji syndrom posturální ortostatické tachykardie, který je bohužel také nevyléčitelný. Nemoc způsobuje extrémní zúžení cév dolní části těla a ruku […]
Zdálo se, že je po dlouhé době konečně šťastná. Herečka ze seriálu Jedna rodina rozdávala úsměvy na všechny strany a spekulovalo se tedy o tom, zda náhodou neskrývá nového partnera. Pokud to tak bylo, tak už to nejspíš neplatí. Markéta Plánková (46) je podle všeho zase sama, údajný románek s tajemným ctitelem, se asi rozplynul jako pára […]
Pustila si Obermaierová do života nového muže?
premium
Tvrdila, že peníze za natáčení seriálu Ulice ji drží nad vodou. Jenže o část z nich Jaroslava Obermaierová (78) podle všeho přijde. Možná i proto se povídá, že si našla kamaráda, se kterým je jí dobře. Vposlední době podle mnoha lidí viditelně přišla o svoji pověstnou energii. Jaroslava Obermaierová (78) byla bez nálady. Asi za […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz