Lituje vztahu s mladším mužem?

Přesto, že Vendula Pizingerová (44) tvrdí, že je vedle svého mladšího manžela šťastná, zdá se, že jí dává vztah pořádně zabrat! Tají snad pochybnosti?

Nejsou to ani dva roky, co Vendula Pizingerová řekla „ano“ svému o 16 let mladšímu partnerovi Josefu Pizingerovi (28) a už se zdá, že má jejich manželství zásadní trhliny.

Jejich vztah od samého začátku provázely bouřlivé emoce. Josefova maminka je totiž blízkou kamarádkou vdovy po slavném skladateli Karlu Svobodovi (†68). A přestože měla Vendulu vždy velmi ráda, její vztah se svým synem nesla jen velmi těžce. Se zamilovanou čtyřicátnicí dokonce prý celý rok nepromluvila ani slovo. A ani široká veřejnost nebyla soužitím ženy na prahu pětačtyřicítky a mladíka, který ještě neoslavil ani 30. narozeniny právě nadšená. Vendula tehdy ještě Svobodová svou lásku bránila zuby nehty a snažila se zlomyslných jazyků nevšímat. Jak ale ukázal jeden z rozhovorů a čas, pochybnosti zřejmě měla a dost možná v ní přetrvávají dodnes.

Zapomíná na minulost

Vendula Pizingerová je neuvěřitelně silná žena. Život se s ní nikdy nemazlil. Prožila si hrůzy, o kterých se jiným ani nezdá. Ztráta milované dcery, tragická smrt manžela a následný drsný rozvod s Patrikem Aušem (38)… Se vším se dokázala v rámci možností srovnat a byl to právě mladičký Josef Pizinger, který ji pomohl na bolestivou minulost zapomenout a nechat ji spát. Po jeho boku se snaží vytěsnit tragické okamžiky svého života a nahradit je jinými, mnohem veselejšími. Současný manžel je prý tím, s kým se jí to daří. I to je snad důvod, proč svůj věkově nerovný vztah tolik brání. Červíček pochybností v ní ale přece jen asi hlodá.

Pochybuje o manželství?

„Za čtrnáct dní mu bude teprve dvacet osm. Tak já se těším, až mu bude alespoň těch dvacet osm. Abych si nepřipadala tak blbě,“ svěřila se před časem zakladatelka nadace Kapka Naděje. I ona si tak zřejmě, ač si to možná nechce tak docela připustit, uvědomuje, jak je její vztah nestandardní. Vždyť Josef by mohl být téměř jejím synem! Navíc jí možná začíná také pomalu docházet, jak mentálně nerovni si s manželem jsou. Zatímco on je tak trochu ještě dítě, ona je zralá žena, která si prošla peklem a ví co od života chce. Může takový vztah vydržet?

Přibývají jí vrásky

Vendula Pizingerová vždycky patřila k ženám plných tvarů tzv. krev a mlíko, ovšem v současné době své typicky ženské křivky jakoby ztratila. Její blízcí dokonce říkají, že se doslova ztrácí před očima. Co za tím stojí? Je snad nemocná? Jsou to nervy z věkově nerovného manželství nebo se jen chce vdova po slavném skladateli svému mladšímu muži líbit? Ať tak či tak, ku prospěchu jí to podle všeho není. Zatímco kilogramy bleskově ubývají, vrásky v její tváři se začínají opovážlivě rychle množit. Vendula chce údajně držet s manželem krok, a tak dře v posilovně den co den. Luxusní dovolené na pláži u moře vyměnila za stanování a změnila i svůj dosavadní způsob života. Náš zdroj dokonce uvedl, že nyní Pizingerová vypadá spíš jako Josefova matka než manželka. Ředitelka Kapky Naděje navíc začala znovu kouřit, což její pleti na kráse nepřidá. Není tak zřejmě pochyb o tom, že Pizingerovou její vztah ničí. Otázkou ovšem zůstává, jestli to vidí i ona sama nebo jen lidé kolem ní.

reklama
reklama