Ljuba Krbová: Chce docílit, aby v Ulici skončila?

Jak dlouho její „remcání“ vydrží?

Představitelka Aničky Liškové LJUBA KRBOVÁ (58) se v nekonečném seriálu objevuje už dlouhých 11 let. Patří tak ke služebně nejstarším hercům, že by ale byla se svou rolí kdovíjak spokojená, se rozhodně říct nedá. Skončí raději, nebo ještě nějakou dobu vydrží?

Není žádným tajemstvím, že je herečka od samého počátku z vývoje a chování Aničky značně rozladěná a nejraději by si ji předělala k obrazu svému. To se jí sice do jisté míry za roky v Ulici podařilo, přesto stále není spokojená. Podle Krbové bývala její postava hrozná slípka a touhou herečky bylo hrát silnější a odhodlanější ženu. Seriálová Anička je pro ni, zdá se, příliš málo. Kdoví, jestli scenáristům pohrozila svým odchodem nebo se s nimi prostě dohodla, ale částečně jí vyšli vstříc a z domácí puťky se pomalu stala emancipovaná žena.
Podle našich informací chce ale Krbová stále více prosazovat své požadavky a představy o roli, což není dost možná po chuti scenáristům a ostatním kole gům. Možná by se měla trochu krotit, protože v okamžiku, kdy si proti sobě poštve tvůrce seriálu, mohlo by se klidně stát, že příjde o práci.

Jastraban alias Bedřich Liška přidělává své seriálové ženě velké starosti.

Mluví jim do práce

Asi jen málokterý autor chce slyšet, že to, co vytvořil, je chabé, nevěrohodné a je nutné to předělat. Zejména pak, když výhrady plynou od herce. Krbová je rázná žena, která když je o něčem přesvědčená, nejede prý přes to vlak.
„Tvrdila jsem, že ženská, která si vezme dítě z děcáku a vychovává ho, tak prostě taková slípka být nemůže. To je v jasném rozporu!“ stěžovala si. Ljuba si zjevně neuvědomuje, že je to možná právě Aniččina plachost, která ve fanoušcích seriálu probudila sympatie. Pokud se jí tedy podaří prosadit si další změny v povaze své postavy, mohla by přízeň diváků ztratit.

Nezavděčí se jí

Ti, kteří seriál sledují pravidelně, jistě vědí, jaké těžké životní peripetie Anička právě prožívá. Po provalené nevěře svého manžela, kdy zjistila, že čeká dítě s jinou, má vážné psychické problémy. Konečně se tak s Aničkou děje něco zásadního a herečka by mohla být spokojená. Jenže to je omyl. Krbová je přesvědčená o tom, že prožívá své psychické problémy přehnaně, a zase by ráda měnila postavu k obrazu svému. Že by ale kvůli své nespokojenosti herečka odešla, to prý zatím vážně nehrozí.

reklama
reklama

Komentáře