Můj čas na kafíčko

Loni v listopadu prožila Britney Spears nejlepší den ve svém životě!

Můj čas na kafíčko

Svět showbyznysu dobyla už v sedmnácti letech.

Poté, co byla zpěvačka Britney Spears (40) zbavena svéprávnosti, stal se jejím poručníkem a správcem majetku otec. Mluvil jí do všeho. To už naštěstí neplatí.

Už v dětství byla Britney Spears (40) hodně aktivní, rozhodně nepatřila k zakřiknutým dívkám. Pravidelně vyhrávala soutěže v gymnastice a byla členkou taneční revue. Jednalo se sice jen o malé město Kentwood, kde vyrůstala, ale jak čas ukázal, byla to pro ni dobrá startovací dráha ke slávě.

Místní kněz jí doporučil, aby se zúčastnila jedné dětské televizní show. To se jí podařilo. V sedmnácti letech pak přišel obrovský celosvětový hit s názvem Baby One More Time. Z Britney z malého městečka byla hvězda, kterou

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden