Můj čas na kafíčko

Lucie Benešová odhalila svůj hřích z bohémského života v mládí!

Můj čas na kafíčko

Už ve třinácti letech si před kamerou prožila hodně drsnou scénu!

Jedna z hvězd mimořádně populárního seriálu Slunečná, herečka Lucie Benešová (47) je dnes skvělou manželkou a matkou. Studentská léta měla ale dost bouřlivá a dodnes na ně má památku!

Ani jeden z rodičů Lucie Benešové (47) neměl umělecké sklony. Oba byli technici. Maminka by podle oblíbené herečky neřekla na jevišti ani slovo, za to po ní Lucie zdědila organizační schopnosti. Vyrůstala jako jedináček v Praze na Letné.

Je narozená ve znamení Lva, což jsou vůdčí typy – a už v dětství Lucie vedla partu kamarádek. Neoznačila by se zpětně za abnormálně zlobivou, spíš neposlušnou a hodně upovídanou.

Ve škole na jednu stranu vyrušovala, na druhou stranu ale dokázala organizovat různé akce, například taneční vystoupení. Na školní léta vzpomíná ráda a dodnes s

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden