Lucie Benešová: Řeší velké problémy se synem

Mezi herečkou Lucií Benešovou (44) a jejím dospělým synem Luciánem (21) to vře. Herečka a její muž, herec Tomáš Matonoha (48) s jejich dětmi vždy na fotkách působí jako idylická rodinka. Ale tu a tam prosákne na povrch, že to občas pokulhává v manželství a nyní i s potomky.

Momentálně Benešová řeší téma vnoučátka a není to tak radostné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Nejstarší syn Lucián totiž přišel s tím, že by si přál miminko. Chodí s přítelkyní Anežkou (21) a dítětem chce vztah s ní posunout dál.

Jenomže to herečka nerada slyší. "Lucián s Anežkou jsou spolu od sedmnácti, teď je jim jednadvacet a už si o tom povídají," svěřila se herečka. "Říkám jim, že mají ještě čas, ale oni to tak prostě cítí," vysvětluje.

Ví, o čem mluví, protože s tím má hojné zkušenosti. "Když říkám Luciánovi: ,Co blázn횡, ptá se mě: Mami, mami – v kolika letech jsi mě měla?" Říkám, že ve dvaadvaceti, a on na to: ,Tak prosím tě nekomentuj," popisuje herečka domácí debatu.

I ona sice měla první dítě velmi brzo a mělo to však také své důsledky. S otcem Luciána se zakrátko rozešla a zůstala sama zoufalá s malým na krku. Kdyby neměla zodpovědnost za potomka, jistě by situaci snášela lépe.

Naštěstí sama dlouho nebyla, jenomže tomu vděčí jen šťastné náhodě, takže by to klidně mohlo dopadnout i mnohem hůř. I tak na to ale prý velmi doplácel hlavně syn. "Táta mu začal chybět, vyptával se na něho.

Ve školce začal být trochu roztěkaný," říká Benešová a dodává, že se kvůli tomu dokonce rozhodla pro odklad školy. Není tedy divu, že má ze synova životního rozhodnutí obavy. Klidně by se také mohlo stát, že dítko zůstane na krku jí a to by pro Benešovou, která má pod svými křídly kromě Luciána ještě syna Štěpána (12), dceru Lauru (7) a adoptovanou Sáru (18), bylo asi příliš.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden