Lucie Benešová žárlí na popularitu svého manžela!
Pověsí herectví na hřebík a zkusí radši podnikat?
Benešová a Matonoha vypadají jako spokojený pár. Je skutečnost jiná?

Bez popularity by prý herečka LUCIE BENEŠOVÁ (41) neměla role a nevydělávala by dost peněz. Přízeň národa proto vnímá jako základ úspěchu a dělá všechno, aby slavná byla. Popularitou prý doslova žije i na úkor své rodiny.

Na rozdíl od svého charismatického a úspěšnějšího manžela TOMÁŠE MATONOHY (45) si Lucie svou slávu musela vydřít a musí si ji pečlivě hlídat. Zdroje z jejich okolí navíc tvrdí, že Matonohovi jeho úspěšnější kariéru závidí a za každou cenu se mu snaží vyrovnat.

RODINNÁ KONKURENCE

Honba za větší popularitou se prý projevuje v jejím celkovém chování. Snaží se na sebe upoutávat pozornost a bývá prý rozladěná, když ji nikdo nepozná. Sama Benešová přiznává, že ji těší, když ji lidé na ulici osloví, a ráda si prý s nimi popovídá.

„Manžel je spíš introvert, já jsem přesný opak,“ vysvětluje. Říká, že být vidět a být oblíbená a žádaná je pro ni v podstatě povinnost. „Slavnější herec je většinou i obsazovanější než někdo méně slavný,“ konstatuje s tím, že o tom podle ní herectví je.

„Kdyby mě popularita míjela, asi bych pochybovala, jestli to má celé vůbec smysl,“ vysvětluje. Zdroje z jejího okolí ale tvrdí, že to často přehání. Ráda si prý například zjišťuje, jestli lidé znají ji, nebo spíš Matonohu. „S někým se dá do řeči a je schopná se zeptat, jestli kouká spíš na její seriály nebo na jeho.“ Obzvláště divné to prý bývá, když se takhle lidí vyptává v přítomnosti svých dětí.

MANŽELÉ ROKU

Vtipné na její snaze být vidět víc než manžel je mimo jiné to, že se ráda sem tam objevuje na akcích bez něj. „Bere to jako nenápadnou příležitost strhnout větší pozornost jen sebe,“ komentuje zmíněný zdroj. Stalo se tomu tak například i na vyhlášení ankety Pár roku 2016, kam ji doprovodila LINDA FINKOVÁ (48). Benešová Tomáše s radostí omluvila a vysvětlila, že když někam vyrazí takto bez sebe, jsou si aspoň trochu vzácnější.

Pikantní je, že zatímco pro Lucii jsou podobné akce momentálně jediná příležitost, jak na sebe upozornit, Tomáš je i díky moderování soutěže Co na to Češi pořád o několik kroků dál. Své slabší pozice si je prý vědoma a pomalu se připravuje na plán B.

„Asi cítí, že to není úplně ono, protože začíná mluvit o podnikání,“ prozrazuje zdroj. Sama herečka přiznává, že než čekat, až se nad ní s novou nabídkou někdo smiluje, raději bude dělat něco jiného. Třeba zmíněné podnikání.

Lucie je velmi ráda středem pozornosti.
Související články
Přišla Tereza Kostková svému muži na další nevěru a vyhodila ho?
premium
Už před lety se jedno manželství herečce Tereze Kostkové (48), hrdince seriálu Jedna rodina, rozpadlo. Je snad možné, že se teď opakuje minulost a lásce s Jakubem Nvotou (46) je konec? V poslední době se Tereze Kostkové (48) pracovně daří. Nejenže je hlavní hvězdou seriálu Jedna rodina, který se ze zamýšlených pár dílů stává takřka nekonečným, ale […]
Někdy se musí herečka ze seriálu ZOO Pavla Tomicová (62) cítit, jako kdyby snad byla prokletá. Takovou smůlu v lásce, jako ona, má totiž opravdu jen málokdo. Když už si myslela, že po období smutku přichází čas na štěstí, došlo prý na další zklamání. Českým showbyznysem kolují informace, že ji měl zklamat sympatický kolega ze ZOO Robert Nosek. Tohle opravdu […]
A je to tady! Po dlouhých 14 letech se herečka Tereza Brodská (56) vrací do nekonečné Ulice. Jak jsme vás již informovali, na Primě se sympatická černovláska nedohodla na podmínkách nového projektu, a tak dala televizi vale a naskočila ke konkurenci, kde ji přivítali s otevřenou náručí. Jenže ne zrovna všechno je asi zalité sluncem. […]
Můj čas na kafíčko / 22.7.2024
Na filmovém festivalu v Karlových Varech si připravil moderátor Leoš Mareš (48) velké překvapení. Obarvil se na blond! Tím překvapil nejen své fanoušky, ale především manželku Moniku (43), která s hořkostí shledala, že momentálně vypadá Mareš jako jeho bývalá žena, která je také odbarvená. A bylo vidět, že jí to rozhodně není po chuti! Že by v tom trojúhelníku panovala […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz