Lucie Bílá: Drží krabičkovou dietu. Hubne do svatebních šatů?

Největší hvězda naší hudební scény se netají tím, jak je ráda, že potkala svého nynějšího přítele Radka Filipiho (36). Není to tak dávno, co se nechala slyšet, že jsou s Radkem svoji i bez papírů.

Vypadalo to, jako by se dvakrát rozvedená zpěvačka třetímu sňatku vyhýbala, jako by před třetím závazkem kličkovala jak vyděšený zajíc. Ale třeba je to jinak. Svalovec Filipi byl spatřen, jak nese své lásce v taškách krabičky s jídlem – neboli krabičkovou dietu, kterou si celebrity oblíbily, protože díky ní se hubne nejen racionálně, ale i pohodlně.

Není třeba jídlo jakkoli připravovat, jen si prostě naprosto bez práce otevřete krabičku a můžete hodovat. Tak takhle se teď stravuje Lucie. Není divu, hubnout po svátcích je běžné, ale u ní to může mít ještě další, naprosto speciální důvod.

Zanedlouho po špičkách přiběhne jaro, zpěvačka bude jako proutek, a čas, jak se zdá, její známost s lamželezem již prověřil, vždyť jsou spolu tři roky. Pokud Lucie hubne za pomoci krabičkové diety do svatebních krajek, záhy se za svého golema provdá.

Zamilované řeči, které v poslední době vede, tomu nasvědčují. .

reklama
reklama

Komentáře