Lucie Bílá: Jak zvládá smutek?

Zpěvačka Lucie Bílá (49) přišla o nejbližšího člověka, o milovanou maminku. Hana Zaňáková (+76) zemřela po dvou mozkových příhodách a roce v bezvědomí. Stalo se to v únoru v kladenské nemocnici.

Pro přecitlivělou zpěvačku bude složité se s tragickou ztrátou smířit. A není, kdo by ji utěšoval. Přítele už zase nemá a dospělý syn si žije svůj život. Kde tedy hledá zoufalá umělkyně východisko z tíživé situace? Aby zahnala smutek, začala vyrábět vlastní dekorativní růžence.

"Dělám je s láskou a úctou k vám, ale i k Bohu, kterému mám za co děkovat,“ napsala na Facebook. A není to jediný vzkaz, který zveřejnila. Ačkoli to předtím v takové míře nikdy nedělala, nyní vysedává u internetu a svěřuje se se svými pocity.

Přitom je všeobecně známo, že čím více času stráví člověk trpící depresemi u blikající obrazovky, tím je mu pak hůř a chmurné myšlenky útočí tím intenzivněji. Lucie Bílá by se měla spíš soustředit na drobné radosti, procházky, ruční práce, pobyt mezi nejbližšími lidmi. Energii jí také jistě dodají koncerty a jásající fanoušci..

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden