Lucie Bílá: O lásce začíná pochybovat?

Bouřlivá vášeň, oddanost a nadšení opadává! Alespoň tomu napovídají podivná slova zpěvačky.

Jsou to sotva dva měsíce, kdy se Lucie Bílá (51) bila za svého mladého milence jako lev. "Mám nádherného, hodného, laskavého muže, o kterého se můžu opřít. Nejsem sama, jsem šťastná, nosí mě na rukou," básnila o řidiči Radkovi Filipi (33).

Ačkoli spolu chodili teprve pár týdnů, nebála se tak silných slov, že našla konečně toho pravého na celý život. Věrně za ním stála i když se někteří do Radka strefovali, že jde jen po slávě a penězích a že má pochybnou minulost.

Až teď se rodí zřejmě i v její hlavě první pochyby.

Dokonce i Radkova matka se stala skoro její nejlepší kamarádkou. Pořád si volaly, psaly... "Jsou to takový málem zamilovaný zprávičky. Posíláme si srdíčka..." Svěřila se zpěvačka s tím, že se s maminkou neustále navštěvují, ať už u ní doma nebo v Ostravě, odkud Radek pochází.

Libovala si, že jí její milý přinesl i skvělou fungující rodinu. Velkou lásku Lucii samozřejmě z celého srdce přejeme. Svatou pravdou ale je, že někdy je na místě, zvláště zpočátku vztahu, radějit více zdrženlivosti.

Vykřikovat hned do světa o lásce až na věky může být někdy předčasné. Vztah je v době, kdy se milenci ještě tolik neznají, tak křehký a vratký a druhý den může být všechno jinak. Bílá ale jakoby si tohle vůbec nepřipouštěla.

Okolí jen tiše trnulo napětím, aby ta radost Lucii vydržela. Snad se teď černé scénáře nenaplňují!?.

To nejspíš napadne každého, kdo by slyšel z úst zpěvačky následující slova. Najednou nemluví o nekonečné lásce a čím dál častěji zmiňuje fráze jako "nevím, co bude dál" a mluví už mnohem opatrněji.

"Nejdřív jste prostě okouzlená, ale zamilovanost ještě není láska," uvědomuje si najednou. A je plná nejistoty. "Nemůžu říct, jestli budeme umět skloubit naše životy, ještě jsme se spolu neocitli na rozbouřeném moři," říká teď překvapivě s rezervou.

Jakoby se v hlavě zpěvačky pozvolna rojily pochybnosti. Budeme jen doufat a věřit, že tak nenápadně nenaznačuje fakt, že je rozchod na spadnutí. Po takových úvahách by se něco takového totiž klidně dalo očekávat.

.

reklama
reklama