Lucie Bílá, Radek Filipi: Dala jejich vztahu ještě jednu šanci?

Na konci minulého roku přišla zpěvačka LUCIE BÍLÁ (51) s tím, že se rozešla se svým kolouškem RADKEM FILIPIM (34). Teď to ale vypadá, že opět tvoří pár!

Mezi jejich známými se o tom šuškalo už dlouho. Nyní to vypadá, že je to pravda! Zpěvačka se vrátila ke svému o sedmnáct let mladšímu příteli, fitness trenérovi Radku Filipimu! Oficiálně to ovšem ještě ani jeden z nich nepřiznal.

Musela si vybrat mezi láskou a prací

„Teď už mohu s klidným svědomím změnit svůj status na nezadaná. Miluji svoji práci někdy až tak moc, že vyhraje nad partnerstvím. Musela jsem si vybrat,“ napsala na své sociální sítě koncem minulého roku. Její fanoušci jí vyjadřovali lítost a nabízeli slova útěchy. Mysleli si, že Bílá bude konečně šťastná, ale zase to nevyšlo. Ovšem jak to tak vypadá, přišla teď na to, že zpívání i láska jdou skloubit dohromady a nemusí si tak mezi nimi hned vybírat. O tom, že by se snad na úkor Filipiho vzdala zpívání, snad nikdo ani neuvažuje.

Lucie Bílá, Radek Filipi

Sama v lázních? Těžko!

Nedávno spolu byli viděni v Karlových Varech, kde se měli procházet jako dva milenci. „Viděl jsem je blízko kolonády. Měli se k sobě a vypadali jako dvě zamilované hrdličky. Kdyby mi to nebylo trapné, snad bych je i vyfotil,“ pochlubil se se svým zjištěním jeden ze svědků, který je viděl na vlastní oči. Sama Bílá však na otázky týkající se jejich vztahu zarytě mlčí. Bojí se, že svou staronovou lásku zakřikne a zase to mezi nimi nevyjde? Mnozí se domnívají, že už spolu zase nějaký ten pátek randí. Když totiž na MDŽ zveřejnila na síti fotku z lázní, kde je ponořená ve vaně plné slatiny, napsala k tomu komentář: „Užila jsem si procedury, skvělé jídlo a rozmazlování úžasného personálu. “ Mnozí jsou ale přesvědčeni, že si tam toho užila mnohem víc.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden