Můj kousek štěstí

Lucie Bílá: Rekonstrukce za 30 milionů!

Lucie Bílá se rozhodla koupit a zvelebit staré stavení ve středočeské vísce Otvovicích, kde bydlí ve své vile. Jde o kulturní dům, který se nezměnil od dob socialismu. Zchátralá okna, zdi, střecha, všechno čeká jen na rekonstrukci.

Majitel ani obec neměli dostatek peněz na opravu, a tak dům posupně chátral. Pro Bílou to byla skvělá šance investovat. Není divu, že místní měli neskonalou radost, když se dozvěděli, že si celý objekt vzala pod svá křídla známá zpěvačka.

"Jsme rádi, že kulturní dům zůstane v dobrých rukou." vyjádřil se starosta. Proč se Bílá vrhla do tak nevýdělečného projektu? Vysvětlení je jednoduché. Lucie tak chce zaplnit prázdnotu ve svém soukromém životě.

Umřela jí maminka, syn Filip (21) vyletěl z hnízda, nový partner také není na obzoru a zpěvačka teď nemá co hýčkat a opečovávat. "Potřebuju nějaký cíl, nějaký plán, protože jsem workoholik, potřebuju něco budovat a tohle mi spadlo z nebe," nechala se slyšet.

Každopádně Bílá teď bude muset vytasit pořádnou sumu. Rekonstrukce celého komplexu se odhaduje alespoň na třicet milionů. Zpěvačka ale neváhá. "Je to pro mě tak zásadní, že žiju jenom pro to," říká.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden