Lucie Bílá - Smůlu v lásce dokázal prolomit až urostlý motorkář

Je neuvěřitelné, jak často jde ruku v ruce profesní úspěch s milostnými karamboly. Své by o tom mohla vyprávět mnohonásobná zlatá slavice. V lásce nejednou opravdu tvrdě narazila. 

Milostný život Lucie Bílé by nepochybně vydal na román. Ne snad proto, že by střídala muže příliš často, ale spíš protože si nejednou musela kvůli lásce hodně vytrpět. Hluboké rány v jejím srdci zanechala smrt, násilí, bolestné rozchody i rozvody.

Přesto zpěvačka nikdy nepřestala věřit v lásku a v její omamné kouzlo. Trvalo to sice dlouho, ale nakonec i ona našla toho pravého, s nímž je konečně šťastná. Než se ale ti dva potkali, musela Lucie ujít opravdu velký kus cesty.

Narazila na krutého násilníka

Je naprosto přirozené, že některé zážitky, zejména pak ty hodně bolestivé, se člověk snaží vytěsnit a zapomenout na ně. Povede se to ale jen hrstce lidí, většina musí žít s mučivými vzpomínkami do konce života. Své o tom ví i zpěvačka Lucie Bílá, která byla před mnoha lety brutálně napadena a znásilněna mladíkem, kterému důvěřovala a nejspíš doufala, že by

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře