Lucie Bílá: Žárlivý partner jí vůbec nevěří!

Oblíbená česká zpěvačka Lucie Bílá (52) se netají tím, že má se svými bývalými partnery zkrátka přátelské vztahy. Sama o sobě tvrdí, že není člověk, který k někomu dokáže chovat zášť či zlobu, a tak zkrátka na všechno špatné zapomněla a hodila to za hlavu.

Na jednu stranu na tom asi není nic špatného, být se svými expartnery v kontaktu a vycházet spolu. Ale na druhou stranu, proč to dělá, když se všude ukazuje se svým přítelem Radkem Filipim (35) a tvrdí, jak je konečně šťastná a zamilovaná? Někteří její fanoušci jí v komentářích dávají najevo, že by měla pozornost věnovat především jemu, když je to muž, se kterým už dokonce žije ve společné domácnosti. Ona si to ale zřejmě moc neuvědomuje a dál se vesele schází s jinými muži.

Mají se k sobě

V současnosti to vypadá, že se Bílá nejvíc má ke svému exmanželovi Václavu Noidu Bártovi (38), se kterým si sem tam zajde na skleničku dobrého vína.Nedávno si dokonce Filipi myslel, že je doma, ale ona byla mezitím na obědě právě s Noidem. Dost ho to překvapilo a Bílá měla skutečně co vysvětlovat, protože Filipi dokáže být neskutečně žárlivý a podezřívavý.

Není náhoda, že je jejím řidičem. Má ji tak totiž neustále pod kontrolou a málokdy se stane, že neví, kde jeho milá je. Lucie ale zřejmě ví, jak na svého partnera, a situaci dokázala uklidnit. Ještě předtím se však ukázala na Noidově vánočním koncertu, prý ho tam přišla podpořit. Od toho má ale Noid vlastní přítelkyni. Bílá však, jako jeho exmanželka, nejspíš cítila potřebu mu být oporou.

Neustále na telefonu

Dalším důležitým faktem je, že Bílá svůj mobilní telefon téměř nedá z ruky. Na jednu stranu je to pochopitelné, v telefonu má uložené veškeré schůzky, koncerty, rozhovory nebo představení. Spousta slavných se bez svého telefonu také neobejde, ale Bílá údajně na svém mobilu nevyřizuje jen pracovní záležitosti.

Jedna z jejích kamarádek prozradila, že si sem tam Bílá napíše se svými bývalými láskami a občas si i zavzpomínají. V tu chvíli už se nejedná čistě o přátelskou konverzaci a nejspíš proto si zpěvačka svůj telefon tak střeží. Nepotřebuje přece další zbytečné žárlivé scény.

Komu dá přednost?

To, že má zpěvačka se svými bývalými, především s Noidem, dobré vztahy, je sice hezké, ale nejspíš si bude muset vybrat. Její přítel Radek Filipi není nadšený z toho, že se jeho partnerka schází se svými bývalými láskami. Může jí věřit sebevíc, ale zkrátka je to pro něj pochopitelně dost nepříjemný pocit, a tak dal Lucii najevo, že už to dlouho nevydrží.

Otázka však je, zda se Lucie zvládne vzdát nadobro všech jiných mužů. Filipi se totiž možná nemýlí, když svou lásku tolik hlídá.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden