Lucie Borhyová: Co má s Kopečným?

Dál bruslí mezi několika muži! Po příteli moderátorky Lucie Borhyové (40) se slehla zem a místo toho televizní hvězda flirtuje se zpěvákem Janem Kopečným (29). I když to moderátorka Lucie Borhyová dosud nepřiznala, za jejího oficiálního přítele je považován její firemní společník Michal Smečka (28).

Někteří tvrdili, že jsou spolu s dětmi Borhyové dokonalá rodinka a příbuzní přijali Smečku za svého, jiní zase mluvili o rozchochu a o tom, že se spolu dvojice stýká už jen pracovně. Nyní ale vše nasvědčuje tomu, že Smečka v milostném životě Lucie už neexistuje.

Například na nedávném křtu cédéčka kapely Bottox se Lucie opět velmi měla ke zpěvákovi Janu Kopečnému. Už před časem mu moderátorka otevřeně vyznávala své sympatie a on ji měl pozvat na drink. Očividně to mezi nimi jiskří stále.

V jednu chvíli se Borhyová dokonce obtočila kolem jeho krku a on se tomu rozhodně nebránil. Což opět vzbuzovalo otázky, zda mezi nimi opravdu neklíčí láska. A není to vyloučené.. Vždyť na nedávný ples v Brně přišla bez doprovodu přítele, takže je zřejmé, že je moderátorka volná a srdce má otevřené.

.

reklama
reklama