Lucie Borhyová: Další muž?

Tím by Lucie Borhyová (39) všem vyrazila dech. V poslední době se o moderátorce mluví jen ve spojitosti s jejím firemním partnerem Michalem Smečkou (29). Ačkoli vztah s ním oficiálně nikdy nepřiznala, mnohé intimní chvilky, ve k kterých se Smečkou byla přistižena, dokazují, že je mezi nimi víc než přátelství.

Nyní se ale vyrojily spekulace, které to celé zamotávají. Borhyová by se poslední dobou měla častěji vídat s opáleným charismatickým cizincem, kterým je její expartner Niko Papadakis (41). Ano, moderátorku s ním pojí jejich společný syn Lucas (8).

Tatínek chce jistě chlapce také vídat, a tak bez setkání rodičů se to neobejde. Přesto je ale podle všeho mezi Lucií a Nikem silnější pouto, než by se dalo čekat. Údajně moderátorka nyní tráví s Papadakisem dost času, žádné rychlé předání syna a jít si po svém.

Nik ji prý vozí ve svém luxusním voze, vyráží spolu na výlety... Všechno zlé jako by bylo zapomenuto a zase by byli idylická rodinka. Chce to snad s bývalým dát zase dohromady? Lucie umí svému okolí pěkně zamotat hlavu.

Hlavní však je, aby v tom měla jasno ona..

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden