Moje šťastná hvězda

Lucie Borhyová, Michal Smečka: Jejich vztah může zachránit další dítě

Po několika nevydařených vztazích to vypadá, že moderátorka LUCIE BORHYOVÁ (40) zase narazila na muže svých snů. Jenže to má jeden obrovský háček. Děti!

Letos oslavila čtyřicáté narozeniny. A že měla co slavit! Po jejím boku se nachází mladý charismatický muž, MICHAL SMEČKA (29), kterého jí závidí nejen všechny nezadané, ale dokonce i zadané ženy! Pokud existuje muž snů, je to právě její manažer. Její kolegové, přátelé i rodina tvrdí, že si dokonale rozumějí a nad jejich vztahem nepluje ani jediný mráček. Zřejmě to je i tím, že se znali předtím, než spolu začali chodit. Se Smečkou Lucie dlouhodobě spolupracuje a teprve až v posledním roce jejich kolegiální vztah přerostl v něco většího. Problém je snad jenom v tom, že ho zatím za svého oficiálního partnera veřejně neuznala. Smečkovi, zdá se, to ale vůbec nevadí. Proč s jejich vztahem ale dělá tolik tajností?

Lucie Borhyová, Michal Smečka: Lucie má štěstí i smůlu na charismatické partnery.

Už nechce být terčem pomluv

„Ona si vzala do hlavy, že už nechce nikdy zažít to ponížení, když někoho má a on jí pak někde dělá ostudu a nakonec si najde jinou, tak jako to udělal třeba MICHAL HRDLIČKA (29). Kdyby jí to teď náhodou zase nevyšlo a šli by se Smečkou od sebe, nemusela by nikomu nic vysvětlovat,“ prozradila jedna z moderátorčiných blízkých kamarádek. Jenže to už teď tak úplně pravda není. Jejich vztah je veřejným tajemstvím, a kdyby se náhodou Smečka zachoval stejně jako její bývalý partner Hrdlička, netrvalo by dlouho a vědělo by o tom zase celé Česko. Přesto se ale Borhyová cítí chráněná před očima veřejnosti. Vždyť žádný oficiální vztah přece nemá! A ani její současný přítel se nebrání. Nemá potřebu se ukazovat v médiích a předvádět se, aby se o něm psalo. Mohla si snad moderátorka přát ideálnějšího chlapa?

Michal Hrdlička, Lucie Borhyová

Něco přece jen jejich vztahu chybí

Vztah moderátorky a charismatického mladíka ale rozhodně není bezchybný. Protože jsou podle jejich přátel spolu už déle než rok, zanedlouho se určitě začne drát na povrch jiný obrovský problém. Zatímco Borhyová má už dvě děti, Smečka zatím žádné. A protože je mu už téměř třicet, jistě bude chtít zanedlouho také svého potomka.

Bojí se, že se opět krutě spálí

K dalšímu početí už se prý ale moderátorka staví hodně odmítavě. „Ona děti miluje, ale pořád v sobě bojuje s tíživou nejistotou. Její dva předchozí partneři ji totiž neskutečně ranili na duši,“ pokračuje ve vyprávění její blízká přítelkyně. „Lucie se nechce dočkat toho, že jednou zůstane sama a bude terčem uštěpačných poznámek, že ona je tou, která má tři děti, a každé s jiným mužem.“ Možná i to je důvod, proč si moderátorka začala své soukromí tak úzkostlivě střežit.
Proč? Aby ji lidé nepomlouvali! Na své dobré pověsti totiž hodně lpí! „Na svou image totiž velice dbá a v životě už se spálila mockrát,“ prozradila její kamarádka. Že už ale nad dalším dítětem neuvažuje, má ještě jeden důvod. Starost o ty současné. Dcera, kterou má s Hrdličkou, a syn, jehož má s řeckým podnikatelem NIKEM PAPADAKISEM (39), jsou ve věku, kdy s nimi má největší starost. Syn se pomalu dostává do puberty a holčička je ještě tak malá, že vyžaduje téměř nepřetržitou péči. Už teď má Lucie co dělat, aby všechnu práci okolo domácnosti a dětí stihla. Vždyť má velmi časově náročné povolání, které mnohdy dělá potíže i jejím bezdětným kolegům. Na druhé straně může být ráda, že je chlapec o pět let starší než holčička a už jí s péčí o malou může pomáhat. A také to dělá. „Bezmezně ji miluje a hlavně si s ní hraje. Linduška je díky staršímu bráchovi dost napřed, takže je ve třech letech vlastně schopná stavět lego a další věci,“ pochlubila se nedávno oblíbená moderátorka. Jenže za dva tři roky už bude mít její syn úplně jiné starosti než se starat o svou malou sestřičku, která půjde teprve do první třídy.

Nico Papadakis, Lucie Borhyová: Řek moderátorku opustil v nejhorší chvíli – když byla těhotná.

Své práce v televizi se nevzdá

Mnozí lidé z jejího okolí se diví, že Lucie pořád ještě dělá moderátorku, když jí její vlastní podnikatelské aktivity vydělávají slušné peníze. Ona se ale své úspěšné kariéry v soukromé televizi rozhodně vzdát nechce. Vždyť si na Nově vybudovala své výsadní postavení! Je celebrita nejen u lidí sedících před televizními obrazovkami, ale dokonce i v televizi samotné. Pokaždé když byla na mateřské dovolené, dostala prý od vedení luxusní podmínky. A televize na ni vždy počkala a její místo hlavní moderátorky jí nikdy žádná jiná žena, natožpak muž, nevzala. Už dlouhá léta nemá Lucie coby moderátorka konkurenci, a to na žádné z českých televizí. A Borhyová je příliš chytrá na to, aby se nechala jen tak o svůj prestižní post připravit. A třetí dítě by jí teoreticky mohlo všechno zhatit. Pravda ale je, že už je jí čtyřicet, a co platilo před čtyřmi lety, nemusí nutně platit i dnes. Mladé charismatické tváře jsou dnes ceněné možná víc než oblíbené, avšak stárnoucí osobnosti. Tak už to v branži prostě chodí.

Má nejvyšší čas o své štěstí zabojovat

Věčně usměvavá Lucie se ale dřív nebo později bude muset stejně rozhodnout. Obětuje rodinu kariéře moderátorky, anebo se naopak svého výsostného postavení v televizi nakonec vzdá a rozhodne se ještě jednou – do třetice všeho dobrého i zlého – založit se svou novou láskou rodinu? Pokud Smečku skutečně miluje a stejně tak on ji, budou to muset dříve nebo později spolu řešit. A vzhledem k tomu, že Borhyové už je tolik, kolik jí je, má na třetí dítě nejvyšší čas. A podle toho, jak úzkostlivě si svůj vztah s Michalem střeží, vypadá to, že jí na něm tentokrát hodně záleží.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden