Lucie Borhyová: Protekce až na půdu!

O neuvěřitelných výhodách, které má moderátorka Lucie Borhyová (38) v zaměstnání, mohou obyčejní smrtelníci jen snít. Podle dobře informovaných zdrojů nebere žádný jiný televizní moderátor výplatu takové výše.

Jenomže to není všechno. Cílevědomá světlovláska se těší z mnoha dalších privilegií, která jsou jejím kolegům upřena. Šestimístná pohádková gáže je umocněna tím, že kráska údajně kvůli dětem přichází do zaměstnání dost pozdě odpoledne, například i kolem půl páté.

A hned poté, co odmoderuje zpravodajskou relaci, šup do luxusního vozu a rychle domů. Půvabná světlovláska si ještě ke všemu diktuje, kdy bude pracovat a kdy ne. Argumentuje tím, že má děti, čemuž se podle ní musí všichni kolem podřídit.

Kromě toho, že se může radovat ze zkrácené pracovní doby, vznesla také požadavek, že by si přála coby dvojnásobná matka volné víkendy. A protože je její tvář podle všeho nejoblíbenějším moderátorským obličejem u nás, vedení televize Nova souhlasilo.

Co jiného také mohlo dělat? Veškerá Luciina přání jsou předem splněna. Co tomu asi říkají její kolegové, zejména ti, kteří za ni mívají služby o víkendech? Ostatní moderátory pochopitelně rozčiluje, že je někdo privilegovaný a jiný ne.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden