Můj kousek štěstí

Lucie Borhyová: Tlačí na pilu. Hrubá chyba!

Vdávala by se, až by brečela. Šeptá se, že Lucie Borhyová už v duchu slyší svatební zvony, čímž její psychika trpí. Každá žena by se chtěla aspoň jednou obléknout do bílých krajek a říci u oltáře své ano, což se téhle hezké blondýnce stále ještě nepodařilo.

Není proč věšet hlavu, svatbu lze uspořádat v každém věku a Lucie je žádanou partií. Muži jí leží u nohou, píší jí milostné dopisy a e-maily, posílají obrovské kytice, zkrátka úspěšná moderátorka má ctitelů jako máku.

Jenže zdaleka ne každý se chce vázat. Lucie je maminka dvou dětí, každé z nich má jiného tatínka, a proto nebude zdaleka jednoduché přiženit se do takové rodiny a stát se součástí složitých vztahů. Budoucí Luciin legitimní partner bude muset vyjednávat s biologickými otci Lucase (11) a Lindy (5), kromě toho si bude muset získat důvěru i samotných dětí.

Tohle všechno Lucie ví a jde jí z toho hlava kolem, proto “tlačí na pilu”. Brněnského právníka Michala Smečku (31) si už pro jistotu nastěhovala domů, před Vánoci byli společně často vídáni na trzích. Jen aby chlapíka nevylekala.

Co když zpanikaří a zmizí? .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden