Lucie Borhyová: Třetí dítě? Asi bude!

Zatímco mnohé jiné celebrity se z nynějšího domácího vyučování svých potomků hroutí a propadají chmurám, depresím či dokonce alkoholu, Lucie Borhyová zvládá tento nelehký úkol se ctí a úsměvem na tváři.


A to obě děti, Lucas (12) i Linda (6), chodí do školy, holčička dokonce do první třídy, což je v době koronavirové krize asi to nejhorší, co se může stát. Z učení prvňáčka písmenkům by měl pocuchané nervy pravděpodobně i svatý Petr. Ne tak plavovlasá moderátorka Televizních novin, ta zřejmě disponuje nevšedním pedagogickým talentem.

„Bylo to náročné na koordinaci: teď máš češtinu, teď matiku, teď si dodělej tohle... Ale pak jsme si na to zvykli, vytvořili si svůj režim a vyhovovalo nám to. On si člověk vždycky na všechno zvykne,“ podotýká vyrovnaně. Zdůrazňuje, že děti miluje.

A pozor: Třetí dítě vůbec nevylučuje! „Představit bych si to uměla, ale tyhle věci nechávám tak nějak osudu. Uvidíme, co život ještě přinese. Neříkám ani ano, ani ne,“ tvrdí s úsměvem. A tak je všechno na jejím charismatickém mladším příteli, podnikateli Michalu Smečkovi (32). Měl by se zkrátka víc snažit.

reklama
reklama

Komentáře