Lucie Borhyová: Začíná si se zajíčky!

Už je jasné, že zprávy o konci jejího vztahu s přítekem Michalem Smečkou (30) nejsou jen plané spekulace. Modrátorka Lucie Borhyová (40) chce být volná a užívá si nezávazné radovánky. Její bujará cesta na dovolenou mluví za vše! Moderátorka Lucie Borhyová se nezdá.

V televizních zprávách, ale i ve společnosti působí jako velmi seriozní dáma, která vždy zachovává dekorum. Poslední dobou ale překvapuje svou mladistvou rozverností. Jen tím potvrzuje rozchod s firemním společníkem Michalem Smečkou.

Partnerský vztah s ním nikdy oficiálně nepřiznala i vrabci na střeše si ale švitořili, že jsou spolu. Pak se ale začalo proslíchat, že vztah ukončili. "O ničem jiném se teď tady nemluví. Prý to mezi nimi skončilo.

Ale pravda je, že se tomu ani nikdo moc nediví,"řekl člověk z blízkosti páru s tím, že se k sobě stejně vůbec nehodili, každý byl jiný. Ale jak je vidět, Borhyová kvůli tomu rozhodně netruchlí... Před pár dny si Borhyová odjela užívat do Dubaje a zřejmě i tak trochu na lov.

Že se rozhodně nebude držet při zemi, dokazovala už v letadle na cestě tam. Hned se seznámila se skupinkou pohledných mladíků evidentně v náladě posílených alkoholem. Soudě i podle toho, že jim další alkohol posádka prý už zakázala.

Lucie se ale rychle nechala strhnout a oddala se dovádění s nimi. "Kluci jsou hrozně divoký, už dostali vynadáno, zakázaku jim pít pití a panáky, takže pozor na ně! Jsem zvědavá, zda nám neudělají v tom Vietamu moc velikou ostudu," poslala vzkaz na internet.

Aktivě se s nimi totiž natáčela a fotila selfie jako rozdováděná teenagerka. Bylo vidět, že si zájem chlapců maximálně užívá a viditelně nažhavení byli i oni na atraktivní známou moderátorku. Především jeden z nich z Lucie nemohl spustit oči a velmi důvěrně se k ní tisknul.

Snadno si představit, jak to asi vypadalo na její dovolené. Jistě si neodepřela žádnou radost. Lucie Borhyová se v minulosti nechala slyšet, že by se klidně vdávala a měla třetí dítě. Jak se ale zdá, nyní závazky hodila za hlavu a rozhodla se hlavně žít naplno.

Nejspíš je už unavená z věčných mileneckých her, které nikam nevedou a určitě by si nechtěla zopakovat ani tahanice o dcerku, které zažila s expartnerem Michalem Hrdličkou (30). Proto nejspíš překolejila na svobodný život plný nezávazného povyražení.

.

reklama
reklama