Lucie Šafářová: Proč Plekance zesměšňuje?

Není to poprvé, co Lucie Šafářová přivedla partnera do rozpaků. No a nejhorší je, že to dělá veřejně, a tak trapná situace nezůstane za zavřenými dveřmi ložnice či dejme tomu koupelny, ale dostane se ven, mezi zvědavé lidi.


„Soutěžíme v badmintonu, stolním tenise,“ nadšeně vypráví blondýnka. „V běhání se s ním nedá, je jako buldok a mohl by běžet maraton. Soutěžíme i o přebalování plenek,“ nasazuje svému příběhu korunu.Tomáš Plekanec (38) se prezentuje jako drsný hokejista.

Je vhodné svěřovat se světu, že přebaluje kojence a ještě v této zvláštní disciplíně chudák i soutěží? To není všechno. Svalovec je nucen rovněž převlékat povlečení na peřinách a polštářích. Ale tady už nešťastník zcela otevřeně prohlásil: „Bylo to trapné, cítil jsem se špatně.

Bylo to mizerné a trpěl jsem.“ Někdo by měl dvojici disponující až stovkami milionů korun poradit, že existují šikovné pomocnice v domácnosti, které v ložnicích i jinde uklízejí rychle, efektivně a nijak při tom netrpí. Bude tenistka dál předvádět partnera světu coby humorný objekt? Převlékne ho do květované zástěry a dá mu do ruky vařečku?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden